1 2 3 4 5 6 7 8

pkk'nın istanbul'a ekrem imamoğlu ile sızması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  içişleri bakanı süleyman soylunun açıklamasında bahsettiği durum.

   
 2. yani diyor ki ; ben içişleri bakanı olarak bunu engelleyemiyorum, ama sayın binali bey gelirse bunu engeller diye düşündüren açıklamadır

  belediye başkanlıkları ne zamandan beri ülke yönetimine karışmaya başladı hayret

  yerel mahalli idarelerdir bunlar, amaçları hizmet değil mi vatandaşa

  ha sızıyorsa da kusura bakmayın bu da sizin eksikliğiniz

  buna kim göz yumuyorsa alırsın görevden iç işleri bakanı olarak, kayyuma devredersin

  sanırım seçimi kaybederse bu yöneteme gidilecek, onun yolu hazırlanıyor bu açıklamalara göre

   
 3. PKK'nın sadece dağda olduğunu düşündüren söylem. halbuki en başta pkk mecliste değil miydi? adamlar bas bas bağırıyor elebaşı abdullah öcalan'a özgürlük diye ya da tükürüğümüzle sizi boğarız diye. sadece algı operasyonu bu denilenler, başka bir anlamı da yok.

  terör aslında siyasetçileri besleyen bir unsur maalesef bizim ülkemizde. bir gün bu terör biter mi, şehit haberi duymadığımız günler gelir mi? çok merak ediyorum..

   
 4. ulsgkc'nin sözlerine tamamen katılmakla beraber, sadece ifadeye itiraz edeceğim başlık. bu iddiayı ciddiye alıp cevaplamak bile zaman kaybı çünkü.

  içişleri bakanlığı gibi mühim bir koltuğu işgal eden birinden çıkmış olması üzücü olsa da, şaşırtmayan bir ifade. hastalıklı bir psikolojik durumu gösteriyor. ancak bunun doğrudan başlık olarak açılmasına itirazım var. başlığı açan ice.man'in bu söze katılmadığını düşünüyorum. ancak sanki katılıyormuş gibi bir anlam ortaya çıkıyor. "pkk'nın istanbul'a ekrem imamoğlu ile sızması" demek yerine pkk'nın istanbul'a ekrem imamoğlu ile sızacağı iddiası" ya da "söylemi" olarak açılabilirdi. ha soylu denen adama hak veriyorsanız iş başka tabi. o zaman kendisinin içişleri bakanı olarak ne işe yaradığını/yarayacağını da cevaplamanız gerekir. mantık bunu gerektirir çünkü.

  o değil de ne imamoğlu'ymuş arkadaş. helal olsun valla. adam 3 ayda 2 kere ve bileğinin hakkıyla kazanacak. herkese nasip olmaz böyle bir başarı. ahahahaa...

  ayağına daş değmesin. merak etmesin, her şey çok güzel olacak...

   
 5. ekrem imamoglu nu kim destekliyorsa ortak oldugu ,arac oldugu durum.

   
 6. trollerin ne kadar teflon bir mizaca sahip olduklarını gösteren ifade.

  immaoğlu ile baş edemeyeceklerini anlayıp iftira kampanyasına tam gaz devam edenlere aşağıdaki bakınızları bırakıyorum. verecek bir cevapları, döne döne kıvraklıkta ustalaşmış omurgaları elbet vardır.

   
  (Bkz: binali'nin kürdistan ve lazistan demesi)(Bkz: Pkk terör örgütüne pekeke demek)
 7. ucuz siyaset ürünü bir söylem

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.