1 2 3 4 5 6 7 8

melih mahmutoğlu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. fenerbahce ulkerde uzun yıllardır forma giyen, kısa boyuna rağmen şut yüzdesi oldukça başarılı olan şutördür. dribling üzerinden attığı şutlardaki isabet oranı daha az iken durduğu yerden attığı şutları daha yüksek yüzde ile sokmaktadır.

  takımın ilk 5 oyuncusundan biri olarak kendini gösteremese de rotasyonda yer alan ve faydalı olan oyuncudur.savunmasını geliştirdiğinde takımın çok daha önemli bir parçası olacaktır.

   
 2. bugün oynanan anadolu efes vs fenerbahce maçında özellikle ikinci yarı oyuna girerek attığı yüzdeli şutlarla fenerbahceye galibiyeti getiren isimlerin önderlerinden biri.

  sakatlıklar yüzünden dar kadro sıkıntısı çeken fenerbahcenin yorulan oyuncularının yerine eninde sonunda süre bulan melih, 4/7 üçlük atarak kritik anlarda önemli sayılar buldu. eline sağlık kaptan..

   
 3. fenerbahce erkek basketbol takımı kaptanıdır.

   
 4. fenerbahce ile olan sözleşmesini 3 yıl daha uzatan erkek basketbol takımı kaptanı.

   
  (Bkz: dünyanın en güzel takımı)
 5. euroleague de ilk kez aldığı sürenin hakkını veren ve attığı 10 sayı ile takıma ciddi katkı yapan basketbolcu.

   
 6. bu akşam oynanacak olan Fenerbahçe-Galatasaray euroleague maçı öncesi çeşitli provokasyonlar olabilir gaza gelmeyelim dediği için karşı takımdan tepki alan oyuncu.

  ne yani adam yalan mı söylüyor, her geldiğinizde taraftara küfretmeler, olay çıkarmaya yönelik hareketler..

   
 7. şu milli takımımızda cediyle beraber parlayan iki yıldızdan biri.

   
 8. milli takımın antrenmanından sonra yapılan orta sahadan basket atma yarışında sanki üç sayı çizgisinin gerisinden atıyor gibi rahat basket atan kaptan.

   
 9. yaşının da vermiş olduğu olgunluk ve uzun yıllardır edindiği tecrübe ile artık ciddi ciddi fenerbahçede, oyunun sıkıştığı anlarda basılacak acil durum butonu görevi yapabilecek oyuncudur.

   
 10. dünkü euroleague maçında kendisine verilen şansı değerlendiremeyen ve hatalar yaparak oyundan alınan kaptan.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.