1 2 3 4 5 6 7 8

mehmet ali erbil

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Bence Türkiye'de en başarılı şovmenlerden birisidir. İster beğenin ister beğenmeyin televizyonda uzun yıllar insanları eğlendirebilmek zordur ve kendisi bunu başarmıştır.

   
 2. ülkenin neşe rezervini bel altı espriler ve kadınlara sürünüp sürtünerek karşıladığı ve bunu normalmiş gibi topluma sunduğu için kalp krizi geçirmesine üzülmediğim olmasa da olur kişi.

   
 3. dünyada çok ender görülen/yaklaşık 791 kişide bulunan "kaçış sendromu" ( damarlarda meydana gelen akış düzensizliği dolayısıyla ani ataklara sebebiyet verebilen ) hastalığından muztarip şovmen,tiyatrocu,aktör vs.çok yönlü ünlümüzdür kendileri.

  sanatçı bir ailenin üyesi olup,uzun bir tedavinin ardından iyileştiğini, ekranlardan görüp sevindiğimiz, sevdiğimiz yarışmalarında sıkça söylendiği gibi "memedali beyciimiz"...

   
 4. uzun süredir tedavi gören komedyen ve yarışma sunucusudur. bilindiği yarışma programı olan çarkıfelek programında yaptığı argo türünde esprileriyle bilinir. son zamanlarda iyileşme sürecinin hızlanması ile birlikte kendini toparlamaya başlamıştır. kızıyla beraber sunacağı bir program için bir yayın kuruluşu ile anlaşmıştır. yakında ekranlarda yeniden görmeye başlarız.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.