1 2 3 4 5 6 7 8

masterchef uğur'un diskalifiye edilmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 2013-2014 yıllarında kendisinin de ergenlik dönemlerinde attığı küfürlü tweetlerin ortaya çıkmasından sonra acun tarafından verilen karardır. ilk başta uğuru pis kaka gibi gözterip halka yem olarak attılar ama şu an olay tersine döndü.

   
 2. masterchef eski yarışmacılarından güzide'nin bile tepki verdiği diskalifiye kararı.

  kaç aydır bu kişi yarışmada yarışıyor ve yıllar yıllar önce yaptığı paylaşımları birden patlak veriyor. ne tesadüf ama değil mi? bu elemenin altından bir çapanoğlu çıkacak kesin, yazık ettiler uğur'a.

  aslında yarışma kendine yazık etti, çocuğu milletin gözlerinin önünde ezdiler ağlattılar ve şuanda sosyal medyada en çok destek gören kişilerden biri.

   
  (Bkz: masterchef uğur)
 3. Yanlış bir karardır acun'intikamıdır...acun ılıcalı'yada yalaka demesinden olsa gerek böyle bir haksızlık yapıldı....gencecik bir çocuğun geleceğiyle oynanmıştır zannımca.

  survivorda ekran karşısında edilen küfürlerde bile böyle bir uygulama olmamışken bu durum herkesi şaşırttı...çocuk 18 yaşında ergen elbette hata yapabilir bunun bedeli bu olmamalıydı...sessiz sedasız konu halledilebilirdi...

   
 4. bence doğru bir karardır.

  ettiği küfürler yenilir yutulur cinsten değildir.

  ergen deniliyor ama 18 yaşında insan da o küfürleri etmesin bir zahmet.

  ha pişmanlığı samimimiydi evet gayet içten idi ama diskalifiye olması gayet normaldi.

   
 5. insanları birilerinin önünde rencide ederek bir yere varılmaması gereken yarışmanın davranışı.

  yapılan küfürler yenilir içilir değilmiş, 17 yaşında bu küfürleri kimse yapmadı zaten. anne babasıyla tartışmadı zaten. herkesin mükemmel bir aile yapısı var ve çocuklarını uğur'un ailesinden başkası bu fevri davranışlara itmedi. eğer sadece uğur yaptı, benim ailem mükemmel diyebilenler ayağa kalsın. kimse yargısız infaz yolunu seçmesin.

  acun küfür diyor, şu diyor bu diyor. otursun eski eşi Şeyma'nın yaşam tarzına baksın, canlı yayında otel parasını kendisine ödetmek isteyen kadına baksın. çocuğum için iyi bir anne mi diye düşünsün? hep zaten başkalarının hataları göze batar ve hemen ceza verelim. ayağa kalkmasına izin vermeyelim, üzerine basalım ki daha beter olsun. iyilik diye bir kavram var ama biz iyiliği güzelliği öldürmeye çalışıyoruz kendi ellerimizle. affetmek en büyük erdemdi hani, bu da mı yalan?

  somer sefi'de diskalifiye etsin. O'nun da eşini aldattığı ve bu yüzden boşandığı söyleniyor. Bizim gibi üstün aile yapısına sahip insanlara kötü örnek oluyor.(!)

   
 6. Nihat doğan denen canlıyı survivora götüren,kendisi evli iken çocuk yaşta birinden çocuk yapan ve şimdi de kendinden 30 yaş küçük sevgilisi olan acunun verdiği karar.

  Ayrıca somer şefin de program sırasında 18 yıllık eşini aldattığı iddia ediliyor.gerçekten bu kadar her şey düzgündü fe bi ergen uğurun attığı tweetler mi kaldı..

  Seda sayandan jüri yapan acunun sadece kendisine yönelik attığı tweet sebebiyle bu kadar hırçınlaştığını düşünüyorum.

   
 7. hz.İsA'nın bir sözüyle karşılık vermek istediğim olay.

  hz. İsa ne güzel demiş;

  "ilk taşı günahsız olan atsın".

  evet hadi recm edelim Uğur'u ama ilk taşı günahsızlara bırakalım. işte o taşı kimseler atamaz, hepimiz günahkarız ama böyle olaylarda melek oluruz nedense.

   
  (Bkz: ilk taşı günahsız olanınız atsın)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.