1 2 3 4 5 6 7 8

masterchef uğur

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. tam adı uğur deniz yılmaz olan, bu sene katıldığı masterchef yarışmasında başarılı da performans gösterirken birden yıllar önce attığı tweetlerin ortaya çıkmasıyla , attığı küfürlü tweetler sebebiyle acun ılıcalı tarafından masterchef yarışmasından diskalifiye edilen yarışmacıdır.

  acuna ve tv 8 e büyük tepki var.

   
 2. 8 yıl önce yaptığı paylaşımlar sebebiyle masterchef yarışmasından elenen kişi.

  fb, ali koç'a ve kadınlara yönelik hakaretleri olduğu söyleniyor ve diskalifiye olduğu zaman, ben küçüktüm yaptığımın farkında değildim, pişmanım diye ağladı. sırf fb'ya hakaret ettiği için mi elendi bu çocuk demekten kendimi alamıyorum. acun'un taraftarlığının derecesini herkes biliyor.

  uğur bu şekilde kesinlikle elenmemeliydi. 8 yıl önce ettiği hakaretler sebebiyle 26 yaşındaki genci eliyorsun. sekiz sene önce bu çocuk kaç yaşındaydı ve herkes bu yaşların tehlikesini bilir. yazık ettiler, reyting uğruna ya da birilerine yaranmak adına.

  ceza verilebilirdi, iki kez direk eleme potasına konabilirdi ama bu yapılmamalıydı. o yarışmada yasin diye biri yarıştı ve bu yarışma yasin'i idare etti ama gerçek anlamda başarılı biri fazla geldi.

   
 3. Sessizliği sakinliği ve terbiyesiyle ilgimi çekmiş ve favorim olmuş yarışmacı...yazık çocuğu eziyorlar dışlıyorlar derken başına gelenlere inanamadım...büyük haksızlığa uğramıştır...yıllar önceki paylaşımlarını kim buldu çıkardı bu vebali kim aldı merak konusu...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.