Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

kuaför ücretinin yüzde 40 zamlanacak olması

paylaş araştır

1. cnn türkte canlı yayına katılan türkiye berberler kuaförler ve güzellik uzmanları (tbkgu) federasyonu genel başkanı bayram karakaş ın yarından itibaren açılacak olan berber,kuaför vb yerlerdeki ücretlerin yüzde 40 oranında zamlı olarak uygulanacağını açıklaması.

2. bizim maaşlar da acaba o kadar zamlanacak mı diye düşündürten açıklama

memlekette herkes zam yapmaya başladıda bu milletin geliri zamlanmadı ama

zeki müren de bizi görecek mi

3. Kuaföre gidenler düşünsün diyerek bana dokunmayan yılan cı baktığım mesele

İyi de zaten aşırı pahalıydı.

4. kapalı kaldıkları zamanların acısını çıkarmak isteyen kuaförlerin fiyatlarda zam yapması.

ülke olarak o kadar fırsatçı bir millet olduk ki. yılanın sütünü çıkarmaya çalışıyoruz; yılana ne olursa olsun, kimsenin umrunda değil.

halk olarak bizler daha çok zarar gördük ama tek esnaflar zarar görmüş gibi, zam üstüne zam yapılmaya başlandı yine. arada kalan boş koltukların ücretlerini bizler ödeyeceğiz anlaşılan.

5. 1 ayı aşkındır kapalılar, bu dönemi kapatmak isteyecekler, ayrıca müşteri sayıları sınırlı olacak ve ek önlemlerin maliyeti olacak, bunu müşteriye yansıtmak isteyecekler. Kendi açılarından haklılar, ama özellikle biz memurların geliri sabitken bu durum bizi bir hayli zorlayacak. Nitekim önümüzdeki günlerde birçok sektör zararlarını kapatmak için bu şekilde zam yapacak.

6. zaten gitmeyi düşünmediğim berbere şimdi hiç gitmeme vesilesi olacak olan sebep.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.