Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

konya'da 2 ilkokul müdürünün coronadan ölmesi

paylaş araştır

1. spoiler

konya il milli eğitim müdürünün yaptığı açıklama ile gündeme düşen durum.vefat edenlere rahmet ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

açın açın okulları. okullar nereye kadar kapalı kalacak, herkes çalışıyor.. çocuklara bir şey olmasın da.sırf milletin boş okul da okul inadı yüzünden...

2. ölen her 100 okul müdüründen 3 tanesiyle aynı kaderi paylaşan okul müdürleridir.

okulların kapısına kilit vurulsa da bu oran çok değişmeyecektir,

tüm öğrenciler ve meb çalışanları zorla okula gönderilse de bu oran çok değişmeyecektir.

3. koronadan, sadece okul müdürleri ya da öğretmenler vefat ediyormuş gibi lanse edilen haber.

bir sürü sağlıkçı vefat etti. en iyi profesörlerimizi kaybettik. peki sağlıkçılar bizler ölüyoruz, bakmayalım mı diyorlar. çok yanlış bir algı oluşturuluyor. öğretmenlerimizin bu virüsü okuldan kaptığını kim ispatlayabilir. dışarıda o kadar taşıyıcı varken ve bir o kadar da kuralsız varken.

4. ingiltere ve fransada okullar açılmadan önceki ortalama oranlara göre okullar açıldıktan sonra vaka sayıları 3 katına yükseldi.

italya bugün itibariyle okullar açtı. 15 gün sonra görürüz etki edip etmediğini.israilde sayılar artınca toplu karantina kararı aldılar.

tanım: konyada virüsü nereden kaptığı belli olmayan iki ilkokul müdürünün corona sebebiyle vefat etmesi olayı.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.