1 2 3 4 5 6 7 8

kendini pazarlamak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. kişinin ürettiklerinin, sahip olduklarının, bizzati kendinin ve kendine dair şeylerin talep edilmesini sağlamaya çalışmasıdır.

  kendine dair şeylerin reklamını yapmayan, pazarlamayan, kişisel pr çalışmaları yapmayanların başarıya ulaşması pek mümkün değildir.kendini iyi pazarlayamayanlar bunun handikapını yaşayacaktır. daha niteliksiz kişilerin, kendini iyi pazarlaması sonucu, daha çok prim görmesi nereye baksak örneğini görebileceğimiz bir durum değil midir?

  en üsttekiler mevkisini korumak, en alttakilerse yükselebilmek için kendini pazarlamak zorundadır. kendini olduğun gibi pazarlamak herkesin en tabii hakkıdır. bunda haksız, hakkaniyetsiz bir durum yoktur.

   
 2. Çevir kazı yanmasın.

   
 3. güzel bir diksiyonla kendini anlatma, becerilerini ve yeteneklerini ön plana çıkarma durumu

   
 4. bazılarına göre mini giyinmektir. #1sis

   
 5. özelliklerini ön plana çıkartıp karşı tarafı etkileme sanatıdır

   
 6. galatasarayın tff ,mhk ve bilimum kurumlara yaptığı en iyi iş.

   
 7. mal olduğunun kabulü ve akabinde gelişenler...

  satışa hazır mal olursa, pazar da kurulur elbet.

   
 8. kişinin işinde daha iyi yerlere gelmesine sebep olan yeti.

  bazı insanlar o kadar bilgi birikimine sahiptir ama kimse kıymetini bilmez. çünkü sahip olduğu bilgileri kimseye pazarlayamaz ve sen kendini ispat edemezsen o bilgi seninle birlikte çöp olur gider.

  bazı insanlar ise çok fazla bir şey bilmez, sağdan soldan duydukları ya da okudukları ile öyle bir anlatır ki kendini, sanırsın ki karşında filozof falan var. işte bu insan bir çok kişinin gözünde iyi olan, yapan edendir. iş hayatında inanılmaz derecede geçerli olan özellik de budur. bu sebeple, biliyorsan paylaş ki; görsünler, anlasınlar. yoksa elinde kocaman bir hiç kalır.

   
 9. komisyon ödemeden işini icra etmektir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.