1 2 3 4 5 6 7 8

kendine terlik atan annesinden şikayetçi olan adam

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. tartışma esnasında kendisine terlik fırlatan annesinden şikayetçi olarak emniyete giden ve annesinin sadece terlik atmasından dolayı-terliğin silah olarak kullanılması gerekçesiyle- 2 ila 5 yıl arasında hapis cezası istemiyle yargılanmasına sebep olan kişidir.

   
 2. eğer annesi ceza alırsa türkiye'deki bütün annelerin de potansiyel bir cezaevi sakini haline gelmesini sağlayacak adamdır.

  malum o silahı kullanmayan anne yok gibi.

   
  (Bkz: güdümlü anne terliği)
 3. annelerin kullandığı en etkili silah olması sebebiyle annelerin muhtemel ceza almasına sebep olan kişidir. ha insan utanır,sıkılır annesini şikayet etmeye ayrı konu.

   
 4. Cennet annelerin ayakları altındadır. İnsanoğlunun Allah'ın merhametinden şikayetçi olduğu nokta.

   
 5. sen de gül at olsun bitsin

   
 6. birinin dur demesi gerekiyordu evet, isyankar bir evladın davranışı.

   
 7. annesine gerekli saygıyı ve sevgiyi beslemeyen kişinin davranışı.

  annesinden terlik yemeyen çocuk yoktur kolay kolay ve annenin amacı çocuğunu öldürmek falan değildir, bunu hepimiz biliriz. o dayaktan sonra bile sığındığımız tek limandır.

  hakimler nasıl bir karar verecek çok merak ediyorum. eğer mahkeme olumlu görür ve anneye ceza verirse, milyonlarca anne risk altında. hepsi şimdiden bavullarını hazırlamaya başlasınlar. mapushane yolu gözüküyor.

   
 8. besle kargayı oysun gözünü dedirten durum.

  Olaydan sonra anne diyor ki hata benim yapmamalıydım diyor, o kadar alçakgönüllü ki helal olsun bu teyzeye ve yazıklar olsun o evlata.

   
 9. olayın suç olduğuna hükmeden savcı ve hakimlerin anneleri tarafından terlikle kovalanması gereken eylemi gerçekleştiren hayırsız evlat.

   
 10. bu yüzden kaç tane hakim savcı annesine dava açılması gerekir diye düşündüren ve güldüren başlık...bugünden sonra tüm savcı hakimler annelerini mahkemeye veriyormuş:)))

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.