1 2 3 4 5 6 7 8

kedi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bu kedilerin uzaylı olduğuna inanıyorum. değişik değişik hareketleri var.

   
 2. Bugün kedimi kaybettim kızım dünyadan uçup gitti çok çabaladık ama bedeni dayanamadı boşlukta hissediyorum Melek oldu Pamuk'um.

   
 3. sahibinin kedisi olmaz, kedinin sahibi olur. Sahip seçen hayvandır.

   
 4. her zaman bakımlı ve temiz olmayı başarabilen, yaklaşmamızı istemediğinde korkunç olabilseler de oldukça sevimli dostlarımız. Kendi alanlarını koruyabilen, hep dört ayak üstüne düşerek inanılmaz derece hızlı, dengeli ve kıvrak olabilen ve iletişim kurmanın farklı yönlerini ve türlerini keşfetmemizi sağlayan tüylüler. sıvı olduklarına, bizim göremediğimiz ve duyamadığımız şeyleri fark edebildiklerine, pahalı oyuncaklara değil de, poşet, kağıt ve kutulara düşkün olduklarını iki kediden sonra sonunda anladım. inanılmaz bir ev arkadaşı. sizi kapıda sevecenlikle karşılar, ağrınız olduğunda mırıldanarak size destek olur, üzüldüğünüzde sizi gülümsetecek bir şey mutlaka bulur. tabi onun sahibi değil, personeli olduğunuzu sakın unutmayın. istediği bir şey varsa anlatmanın ve elde edene dek üşenmeden, yılmadan size yaptırmanın yolunu mutlaka bulacaktır. Onlar ile her gün yeni bir maceradır.

  iyi ki varlar (gülücük)

  kediler, kediler, kediler (gülücük)

   
 5. Bugün Bizimki biraz aradan sonra tekrar yaş mamaya kavuştu. Gözleriyle paketi takibini görmeliydiniz. Zaten mayonez ve zeytin seviyor Bi acayip hayvan.

   
 6. şerefsiz ama karizmatik bir hayvan.

  köpek gibi sağa sola saldırmaz, insanlara yalakalık yapmaz, kendi halinde takılır ama gel gör ki şerefsizliğin kitabını bu hayvan yazmıştır. asya-afrika-amerika'daki iri kuzenleri gibi güçlü değilse de iri kuzenlerine nispeten zararsız ve aşırı sevimli oluşuyla insan yaşamına adapte olmuştur. aslan, kaplan, jaguar, puma, çita vs. hepsinin soyu ya tükenecek ya da insan kontrolünde birkaç yüzer adet yaşayacakken bu şerefsiz -ki iri kuzenleri kadar iri olsaydı seni beni de yerdi bu- her mahallede birkaç onar adetle sayısal anlamda krallığını tescilleyecektir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.