1 2 3 4 5 6 7 8

kadir şeker

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sokak ortasında sevgilisi tarafından şiddet gören kadına yardım etmek isteyen ve bu arbedede kadını döven adamı kalbinden bıçaklayarak ölümüne sebep olan genç.

  şimdi bu olaya nasıl bakacaklar, mahkeme nasıl bir karar verecek, gerçekten çok merak ediyorum. kadına yardım edeyim derken katil olan bir genç var.

   
 2. adaletin nasıl tecelli edeceğini merakla izlediğim durumdur.

   
 3. eşinden şiddet gören bir bayanın haline dayanamayıp onlara engel olmaya çalışırken yanlışlıkla adamı kalbinden bıçaklayarak ölümüne neden olan vatandaşımız. sosyal medyada bayanlar tarafından oldukça desteklenmiştir. yardım etmek istediği bayan ise sonradan eşim kötü biri değildi aramız iyiydi diyerek eşini savunmuştur. bu vatandaşımızın yaşadıklarına bakaraktan artık insanlar eşinden şiddet görenlere müdahalede bulunmaktan çekinir olmuştur.

   
 4. Iyilik yapmak isterken kadin tarafindan bile destek gormeyen ve iyi niyetinin kurbani olan kişi. Evet kimse kimseye bicak cekemez,öldüremez ama o yapmasa belki allah korusun bugun baska bir kadin cinayetini konusuyor olurduk..

   
 5. şiddet gördüğünü düşündüğü kadına yardım edeyim derken katil olan genç.yanında bıçak taşıması düşündürdü.amacı neydi.

  bende herkes gibi artık kimse kimseye yardım etmez diyecektim ama,birde tersten düşünmeli , o zaman herkes işlediği cinayete yok kadına, yok çocuğa yardım ediyordum kılıfına sığınabilir.ya da 2 erkek kavga etse ayıran 3.erkek katil olsa aynı şekilde mi düşünecektik.kadın bilerek kocasıyla kavga çıkarsa kadının sevgilisi olsa ve kocayı öldürse ne düşünecektik.güya yardım ettiği kadında ifadesinden geri dönmüş ve kadiri suçlamış.haberlere görede çocuklarını bırakan bir kadın.keşke polisi arasaydın kadir.

  medya toplumu iyi yönlendiriyor.yargı iyice araştırır inş

   
 6. ölen kişinin sevgilisinin ifadesini değiştirmesi ile nasıl bir yol çizileceğini ne kadar ceza alacağını düşündüğüm genç.

  yalnız bu genç ceza alırsa, bundan sonra kimse kimseye yardım falan etmeye çalışmaz. burada kadına aleni bir şiddet var ama kadının demek ki hoşuna gidiyormuş dayak yemek, ifadesini değiştirdiğine göre. kadına ağzıma geleni söyledim haberleri izlerken ya da arkadaşlarla konuşurken.

  bu gencin tek suçu yanında bıçak taşıması, bu da onun geleceğini hayallerini çöpe attırdı. inşallah çok az bir ceza verirler de, hayallerine kaldığı yerden devam eder.

   
 7. hakkında suçlu veya suçsuz olduğunu belirtmek için çok fazla aceleci olmamak gerektiğini düşündüğüm kişi.

  gerçekten de 19 sabıkası olan adamın bir halt bilmeden suçlu ilan edilmesi, bunun tıp fakültesi kazanmak için çalışıyor vs denmesi. bilmiyorum ama fazla acitasyon

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.