1 2 3 4 5 6 7 8

istanbul'da ücretsiz maske dağıtımına başlanması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. istanbul büyükşehir belediye başkanı ekrem imamoğlu'nun twitter aracılığıyla haber verdiği maske dağıtım haberi. diğer illere de örnek olur inşallah. maske fırsatçıları bu maskeleri insanlara fahiş fiyata satıyor ve şimdi cumhurbaşkanı market ve pazarlarda zorunlu olacak dedikten sonra fiyatlarda biraz daha artış olmuştur.

  doyumsuzlar doymuyorlar.

   
 2. ankarada da benzer uygulamanın yapılacağının mansur yavaş tarafından açıklandığı durum. evet maske şartı varsa - ki olmalı zaten- bu hizmetin de sunulması gerek yoksa herkes ulaşamayabilir.

   
 3. bugün pazara gittim, orda da zabıta dagitiyordu maskesi olmayan herkese. alkisladigimiz eylemdir.

   
 4. Bir CHP Genelbaşkanlığı kapışmasına daha şahit olduğumuz başlık.

  auuuv ekrem imamoğlu beleş dağıtıyor, auuuv mansur yavaş da beleş vermeye başladı. ekrem imamoğlu artı eldiven veriyor. mansur yavaş artı eldiven artı bir karton uzun marlboro veriyor.

  her ne kadar mansur yavaş'ın trolleri sayıca fazla olsa da chp genelbaşkanlığını, imamoğlu'nun alacağını düşünüyorum. Yalnız şöyle bir gerçek var ki, Kemal Kılıçdaroğlu koltuğunu ikisine de yar etmez.

   
 5. otobüs seferlerini azaltıp milletin hasta olmasına sebep olan şovmenlerin tribünlere oynaması.avrupadan dünya kadar para aldı imamoğlu,dünya kadar parayı konsere ,yoldaş sanatçıya harcadı,olmayan işe ihaleler verdi,maske dağıtarak kendini affetiremez.

   
 6.  
  (Bkz: Kafalar pırıl pırıl)
 7. Yerinde bir uygulama istanbul ankara gibi büyük şehirlerdeki vaka sayısını düşünürsek ve fırsatçılara göz açtırmamak adına düşünülmüş örnek bir uygulama..siyasi kimliklerinden ziyade insanlık için gayret gösteriyorlar biri iyi bir şey yaptığında alkışlamayı bilmeliyiz aksini iddia eden ahaber müdavimleri için salıverin onları gitsin at gözlüğü cemallerine yakışıyor doğrusu biz her şeyin farkındayız(gülücük)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.