1 2 3 4 5 6 7 8

iphone

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. steve jobs'ın ölümünden sonra tek elle kontrol ilkesinden şaşmış klasik boyutundan sapmış ve yok olmaya mahkum cep telefonu üretici firması

   
 2. Dünyanın en iyi tasarlanmış nesnesidir

   
 3.  
  (Bkz: Apple)
 4. niye tercih edildiğini bir türlü anlamadığım marka.

   
  (Bkz: amerika)
 5. Diğer akıllı telefonlar gibi abidik gubidik sorunlar yaratmayan en güzel arayüze sahip telefon. Kullanıcısına bağımlılık yapar :)

   
 6. Amerika'nın geliştirdiği ve insanları klonlayıp galektik imparatorluğu kurmaya yarayacak bir tür elektronik casus. önce touch ıd ile parmak izimizi, konum bilgilerimizi ve siri ile Ses bilgilerimizi aldılar. şimdi de ıphone 8 ile komple yüz izlerimizi alacaklar. En son olarak oturma organımız var, onu da alınca sonra hepimizi Işın silahıylan vuracaklar. bunlar hep illuminati'nin planları

   
 7. BÖBREK SATMADAN ALINAMAYAN TEKNOLOJIK ALET

   
 8. telefon markası.

  fiyatı sebebiyle alıcıları zorlasa da, kalitesinden ya da birilerine hava atmak adına alınan cihaz. diğer telefonlar işimizi görmüyor mu, görüyor. iyi o zaman ne gerek var o kadar para vermeye. bir telefonun ömrü ne kadar ki. bir yıl sonra yeni model çıkacak ve eskisi atılacaktır.

   
 9. henüz hiç kullanmadığım telefon markası.

  ne etsek, biz de mi başlasak. yakışır sanki.

   
  (Bkz: gülücük)
 10. Kullanınca bağımlılık yapan telefon markası.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam