1 2 3 4 5 6 7 8

gram altın

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. abd dolarının zayıflayacağı yönündeki beklentiler dünya genelinde bu değerli metalin fiyatın yükselmesine neden oluyor, ki bence şu anda bu piyasalardaki en önemli gelişme. ayrıca tahvil fiyatlarının düşüşü de bu metal için olumlu bir gelişme. gelecek birkaç ay fiyatların yönü bakımından kritik olacak. bekleyelim bakalım.

   
 2. 400 lirayı gören altın. Aldı başını gidiyor, bakalım ne olacak.

  Birileri ekonomi iyi mi diyordu? Gözlüklerini takıp bakması tavsiye edilir.

   
 3. bugün de alamadığımız yatırım aracı.

   
 4. uzun bir süre boyunca çeyrek altın yerine yatırım aracı olup düğünlerde takılan altın türüdür. fiyatı artık 400 lira olunca artık yavaş yavaş gram altından daha düşük seviyedeki yatırım araçları aranmaya başlanmıştır. zira ilk keşfettiğimde gram altın 220 liraydı.

   
 5. 405 lirayı görerek rekor üstüne rekor kıran yatırım aracı.

   
 6. ülke olarak battığımızın resmi olan değerli maden. bu artışta insanların ocağına incir dikmeye devam ediyor. bir çok üründe kendisini gösterdi. sanırım bir çok üretici sulamaları altın suyuyla falan yapıyor.

   
 7. sabah sabah görünce şok olduğum yatırım aracı. şu an 409 liradan satılmakta. ah ah boşuna demiyoruz az olsun altın olsun diye. elbette uzun vadede hep kazandırır.

   
 8. gold man konuşmaya başlayınca düşmeye başlayan emtia

  1860 dı ons, şimdi 1856 oldu bi konuştu(kızgın emoji)

   
 9. yürü be yavrum kim tutar seni modunda olan altının git gide artan yükselişi.

   
 10. 22 temmuz 2020 sabahı düne göre 4 tl artarak 408 tl ile açılış yapan değerli maden, elektriği iletir, görünüşü güzeldir malum pahalandı iyice güzelleşti. ulaşılamaz...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.