1 2 3 4 5 6 7 8

euroleague fantasy challenge

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  euroleague in başlamasına sayılı günler kala euroleague in resmi sayfası üzerinden oynanan oyuncuların kredileri üzerinden çeşitli kurallarla oynanan basketbol oyunu.

   
 2. de colonun 100 kredi olduğu,onun üzerine asla bir takım inşa edilmemesi gereken basketbol bilgisine güvenen kişilerin mutlaka denemesi gereken euroleague oyunu.

   
 3. türkiyeden de ciddi sayıda katılımcının bulunduğu ve insanı basketbol istatistik uzmanlığına götürecek derecede saran oyun.

  bu arada gün gelecek o goudelock u alacağım!

   
  (Bkz: Andrew Goudelock)
 4. keşke sözlükten de dostlar katılsa da birlikte eğlenceli turnuva yapsak dediğim euroleague yarışması.

   
 5. bu hafta bir kez daha gemileri yakarak guardlardan fedakarlık ederek uzun rotasyonuna udohu dahil ettiğim yarışma.

  10 kişilik takımın böylece değişmez 4.parçası da oturmuş oldu ama biz takımı oturtana kadar heralde sezon bitecek.baştan yanlış yaptık,direk pahalı adamlara daldık,halbuki ucuz alıp zamanla değer kazandıkça iyisini alsak şimdiye uçmuştuk. yine de geçtiğimiz hafta haftalık sıralamada 3200.olmak 80-100 bin kişi arasından hiç fena değil.

   
  (Bkz: ekpe udoh)(Bkz: ognjen kuzmic)(Bkz: nicolo melli)(Bkz: keith langford)
 6. ben baktım buna da çok teferruatlı geldi, Türkçe de değil, yapamadım.

  o yüzden yer alamadığım turnuva.

   
 7. haftalık performanslara göre değerlerin düşüp arttığı ve oyuncu seçerken geçmiş maçlardaki performansların da dikkatle incelenmesi gereken oyun.

  psikopatının çok olduğunu da söylemek lazım. sanırım langford-de colo-udoh,melli,llull,teo hepsini aynı takımda toplayan tonla adam var.

   
 8. Bu hfta da eksik kadroya rağmen topladığımız puanlarla 9500. Olup genel klasmandaki yükselişimizi sürdürdüğümüz yarışma.

  Udohun ani sakatlık haberi,langfordun sadece 5 puan getirmesine rağmen yine de iyi puan topladık.mike James saolsun baya iyi puan getirdi.

   
 9. bu hafta parayı kıyıp aldığım nando de colonun tırt çıktığı yarışma. adama o kadar para saydık getire getire 12 puan getirdi.langford da öyle.

  bu akşam köklü değişiklikler şart.

   
 10. bu hafta da yine hüsranları oynadığımız sosyal oyun. üç tane sağlam adam aldık ama geri kalan paraya aldığımız adamlar yine bekleneni veremedi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.