1 2 3 4 5 6 7 8

elon musk

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spacex isimli şirketiyle uzay alanında yeni atılımlar deneyen, yeniden kullanılabilir roketleri başarıyla ikinci kez uzaya fırlatan, abd başkanı donald trump'un danışmanı olan girişimci.

   
 2. bilim ile bilimkurgu arasında bir yerlerde bulunan efsane adam.

  mars'a insan göndermeyi planlayan,daha uçuk bir proje ile yakınlarda bulunan bir yıldıza bir sonda göndermeyi düşünen,halihazırda üretilen tesla adlı elektrikli araçların-ki ilerde bu araçları daha fazla duyacağız- üreticisi konumunda bulunan,yapay zeka ile ilgili endişeleri sebebiyle geçtiğimiz günlerde facebook'un kurucusu mark zuckerberg ile çok ses getiren bir tartışma yaşayan, dünyadaki ve hatta uzaydaki bugünümüzle ve geleceğimizle ilgili birçok projesi olan uçuk girişimci.

   
 3. Çılgın projeleri olan ademoğlu. Tünel projesini paylaştığım adresten izleyebilirsiniz.

  spoiler

  Proje şaşırtıcı mı? Hayır, Oyuncak arabalarıyla oynayan çocukların dahi aklına benzer fikirler gelmiştir. Ancak asıl mesele bu projeyi gerçekleştirmektir ki bu da güven, özveri, tecrübe ister. İşte tam bu noktada Musk'ın makinesi devreye giriyor: Godot.

   
 4. elsa hosk başlığından esinlenerek açılmış olan başlık.-gülücük-

   
 5. Eğlence amaçlı olarak alev tabancası satışını başlatan arkadaş. Aynı zamanda uzaya koloni kurma hayalinin sahibi. Sırf trafikten bunaldığı için #17r9 işetideki ğrojeyi geliştiren mucit, hedefi de salyangoz hızında tünel kazabilmek. Millet neyle uğraşıyor biz neyle dedirten kişi.

   
 6. An itibariyle tesla roadstar aracını mars?a gönderen psikopat.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.