1 2 3 4 5 6 7 8

ekrem imamoğlu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Üstte, bir kaç olumsuz eleştiride bulunulmuş entrileri, çürüğe çıkaran İstanbul Büyük şehir Belediye Başkanı. Güçlü bir siyasetçi görünce hemen yapıştırın iftirayı. Hani savunduğunuz hoşgörü...

   
 2. eski beylikdüzü belediye başkanı,yeni istanbul büyükşehir belediye başkanıdır. seçim süreci boyunca gösterdiği duruş ve çalışmalarını çok başarılı bulduğum,seçim sonuçları sürecinde de gösterdiği sabır ve olgunlukla kalbimi fethetmiş siyasidir. ilk aday gösterildiğinde etrafındaki insanları etkileyecek bir enejisi olduğunu fark etmiştim.bugün yanılmadığımı görüyorum. siyasi geleceği parlak gözüküyor. başarılar...

   
 3. bütün engellemelere rağmen artık İSTANBUL B.B. Başkanı olan ADAM

   
 4. Başlığın 1. sayfasında eleştirimsi garip iddiaların yer aldığı ama 2. sayfadan itibaren doğal olarak olumlu yorumların başladığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı.

   
 5. bugün öğle saatlerinde bir açıklama daha yaparak seçimin bir an önce sonuçlandırılmasını ve normalleşme çağrısı talebinde bulunan siyasi.

   
 6. yangından mal kaçırır gibi onaylanmayan başkanlığını ilan eden kişi.

   
 7. Belli bir kesimin çekemediği adam!

   
 8. Bir ayağı Beylikdüzü'nde olan bir vatandaş olarak şunu söyleyebilirim ki;Beylikdüzü'nün zengin kesiminin yaşadığı bölgeleri güzelleştiren,arka mahallelerini teslim aldığı gibi bırakan, beylikdüzünün vitrinine yatırım yapan başkanıdır.

   
 9. milletçe seçilen fakat bir türlü mazbatasını alıp koltuğa oturamayan istanbul büyükşehir belediye başkanı..

  bu gidişle zor oturur o malum koltuğa..

   
 10. Devletin hiç bir imkanını kullanmadan, medya gücü olmadan koca İstanbul'u kazanan, zoru başaran kişi. Tahminim bir açığı olsa 50 kere tefe konulurdu. En çok vurdukları nokta beylikdüzünü betona bogmus, sanki 20 yıldır memleketin kalanı yeşil alana bogulmuş.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam