1 2 3 4 5 6 7 8

dua ve himmetlerle galatasaray'ı ayağa kaldırmak lazım

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. fetö terör örgütü lideri fethullah gülenin hakan şükürün kendisini ziyareti sırasında söylediği söz. hala daha bu arkadaşlar fetö sayesinde kazanılmış kupaları inkar mı edecekler.boğazına kadar fetöye bulaşmış kulüpler, fetönün organize ettiği 3 temmuzu savunuyor bir de.

   
 2. türkiye'nin her toprağına, kurumuna, kanına nüfus etmiş bir örgütün dillendirdiği söz. şimdi hep bu adam sayesinde mi kazanmış galatasaray. şu günlerde fetöcü bir çok kişinin mal varlığına el konuyor.. yoksa yoksa sıra galatasaray'da mı?

   
 3. galatasarayın özellikle 4 sene üst üste şampiyonluğunun nereden geldiğini bir kez daha açıklayan ve tam dibe vurmuşken gerçekleşen 3 temmuz sürecinin sebebini açıklayan cümle.

   
 4. bakınca tutan bir dilekmiş gibi duran ifade.

  adamlar o kadar kupa aldı sonuçta.

   
 5. himmeett abeeey bana da bir gupa alcan deel mi sorusunu aklıma getiren başlık.

   
 6. gs nin peş peşe nasıl 4 sene şampiyon olduğunu açıklayan durumdur, sen tut yapmadığı halde rakibine şikeci de, sonra en büyük şikeyi senin yaptığın, terör örgütüyle bağlantın ortaya çıksın, işte İlahi Adaletin kılıcı böyle şak diye iner tepene ne olduğunu anlayamazsın

   
 7. 90 lı yılların sonunda gelen 4 sene üst üste şampiyonluğun, 3 temmuz süreci ile birlikte hediye edilen 3 şampiyonluğun temelini oluşturan cümle.

   
 8. fetöcü hakem ve yöneticilerin futbolun içinden ayıklanmaması sebebiyle halen daha geçerli olan anlayış.

   
 9. Şike ile nasıl kazanıldığını kanıtlayan beyan.

   
 10. Şimdi UEFA kupasını da şike ile kazandılar, derler; bu sözü bahane ederler. Çamur at, izi kalsın sözü. Milletin arasına fitne tohumu eken söz.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.