1 2 3 4 5 6 7 8

deniz kum güneş

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. aylarca hayal edilen üç nimet

   
 2. birini tercih edeceğim üçleme. zira güneş alerjim var, kum ise hijyenik bulmadığımdır.

   
 3. artık tatil mevsiminin yaklaşıyor olmasıyla hepimizin iştahını kabartan üçlüdür. ülkemizin ikliminin güzelliği, etrafının denizlerle çevirili olması nimetinin kullanılması durumu..

   
 4. Tatili hatırlatan kelimelerdir.

   
 5. geniş omuzlu erkek ve sahilde yürümek konulu başlıklarla yakın olduğu için sözlük yazarlarından bayan olanların yaz mevsimine özlem duyduğu algısını yaratan başlıktır.

   
  (Bkz: sahilde yürümek)(Bkz: geniş omuzlu erkek)
 6. ''yaklaşan tehlikenin farkında mısınız?!'' dedirten üçlemedir. yeliz Yeşilmen in storylerinde amansızca ortaya çıkmıştır. takip etmiyorum tabi keşfette görüp hızlıca geçtim (geçemedi)

   
 7. yaz mevsiminin değişmez hayalidir

   
 8. kendinize fırsat tanımaktır. Bu fırsat işi de bazen nasip işidir. plan yaparsın başka şey çıkar plan yapmazsın başka şey... gidenlere diyorum ki; ye, iç, gez, bak keyfine. Birçok insan çeşitli sıkıntılarla boğuşurken sen hayatın dibine kadar yaşa. Yaşa ki biz de:"Bu dünya sana güzel" sözünün haklılığını bir kez daha tasdik edelim. (gülücük)

   
 9. herkesin hayalini kurduğu tatil şeklidir

  şöyle bi gidip güneşlenip denize girsem diye iç çekişimizdir

   
 10. Daha evin içinde kısa kollu giyip oturamıyoruz haziran ortası gelmesine rağmen, ancak planlarımız sekteye uğramazsa yaz tatilinin olmazsa olmazı olan "deniz, kum-karadenizde daha çok taş-,güneş" üçlüsü temmuz ayı itibariyle hayalken, gerçek olacaktır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.