1 2 3 4 5 6 7 8

çizgi film izleyen yetişkin

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. çocuğu, torunu, yeğeni vs. çizgi film izlediğinden dolayı kendisi de çizgi film izlemeye alışan insandır. ya da çizgi filmlerin farklılığının ve güzelliğinin farkında olup da, büyüdüğünden beri bu alışkanlığını bırakamamış insandır.

  bu insanlar sizi eleştirmez, yargılamaz. onlarla her konu hakkında konuşabilir, dertleşebilirsiniz. hayal güçleri ve farklı bakış açılarıyla (çizgi filmlerin kazandırdığı bir şey olsa gerek) yanlarında asla sıkılmazsınız.

   
 2. çocukluğundan beri çizgi film seven kişinin davranışıdır. diğer yapılan programlara göre daha güzel ve masum olması, izleyen kişiyi mutlu etmesi gibi ya da evde çocuk bulunması sebebiyle oturup çocukla beraber çizgi film izleyen kişidir. çizgi film izlemenin yaşı olmadığına inandığım, büyük küçük herkesin ilgisini çeken filmlerin olduğunu bildiğim ve bir tom jeryy'in, yerini hiçbir filmin dolduramayacağına inandığım için izlemekten zevk aldığım küçükler için yapılmış ama büyüklerin izlememesi için bir sakınca olmayan filmler.

   
 3. 13- gibi bir buton olmamasından dolayı büyüklerin izlemesinin de sakıncalı olmadığını düşündüren durumdur.

   
 4. farklı olarak lanse edilse de temelindeki mantık çizim olduğu için oyuncak hikayesi, karlar ülkesi, ruhların kaçışı gibi daha bir çok animasyon filmi izleyen yetişkin olabilir.

   
 5. aşk, ihanet, entrika temalı saçma sapan türk dizilerini izlemektense çizgi film izleyip daha doğru bir hareket yapan yetişkindir. çocuğu, torunu yada yeğenine eşlik ediyor ve daha sağlıklı bir ortam oluşturuyordur.

  şahsımın da zaman zaman yaptığı ve izlemekten zevk aldığıdır.

  ayrıca filmlere taş çıkaracak nitelikte çizgi filmlerin olduğu da bir gerçektir.

   
 6.  
  (Bkz: tsubasa)(Bkz: tom ve jerry)(Bkz: taş devri)(Bkz: pembe panter)(Bkz: ninja kaplumbağalar)
 7. gülüp neşelenmeye ihtiyacı olan ve ruhu çocuk kalmış yetişkindir.

   
 8. benimdir.

  Hala en sevdiklerimi bulup bulup izlerim ve aynı heyecanla.

   
 9. önce zorunluluktan izlemeye başlamış, daha sonraları ise mağdurun işkencecisine aşık olması gibi, gün geçtikçe çocuk dünyasının yansıması bu sürrealist filmlere alışmaya, dahası sevmeye başladığını fark eden yetişkin kişidir.

  genelde çocuklar tarafından anne, baba, amca, dayı, hala, teyze, dede, nine vb. hamili isim yakinimdir şeklinde adlandırılırlar.

  ancak zorunlu izleyicilerin dışında gerçekten bu türün hastası olup yetişkinlikler için yapılmış olan "south park", "simpsons", "daria", "futurama" tarzı çizgi filmlerin fanı olanlar da mevcut.

   
 10. hala yayına konulsa izlenilecek çizgi filmler, yetişmiş olmamız çocuk ruhumuzu öldürmemiştir.

  kaptan mağara adamı

  beverly hills

  ayı yogi ile olimpiyatlar

  müfettiş gadget

   
  (Bkz: she ra)(Bkz: power rangers)(Bkz: he man)(Bkz: casper)(Bkz: jetgiller)(Bkz: riche rich)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.