1 2 3 4 5 6 7 8

tom ve jerry

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. tom'un salaklığı ve yaptığı planların işe yaramayışı ile, Jerry'nin de kurnazlığı ve zekiliği ile ön plana çıkan benim de en çok sevdiğim bir çizgi filmdir

   
 2. YILLAR GEÇSE DE NEŞESİ VE SEMPATİKLİĞİNİ HİÇ YİTİRMEYEN ,TOMLA JERY NİN MUHTEŞEM DOSTLUĞUNU ANLATAN ,HER GÖRDÜĞÜMDE TAKILDIĞIM VE GELMEYEN SONU BEKLEDİĞİM ŞAHANE BİR ÇİZGİFİMİN KAHRAMANLARI

   
 3. 'yeter artık şu fareyi ye de kurtulalım' dediğim çizgi film serisi.

   
 4. sadece küçüklerin değil yetişkinlerin de bazen ağzı açık izlediği, tom'un çekmediği eziyet, yemediği dayak kalmadığı, özellikle öğle öncesi vakitlerde televizyonlarda yayınlanan çizgi dizi..

   
 5. tom'un bir türlü muradına eremediği çizgi film. çocukluğumuza dair aklımaza gelenler arasında ilk sıralarda yer alandır. izlemekten bıkmadığımız zaman zaman jerry yakalanacak diye heyecana kapıldığımızdır.

   
 6. tom'um bıkmadan usanmadan jerry'i kovaladığı çizgi filmdir.çocukken tom ve jerry den ziyade şeker kız candy, heidi kız çocuklarının daha çok keyif aldığı çizgiler filmlerdendi diye düşündüğüm başlık.

   
 7. çocukluğumuzda eğlenerek izlediğimiz, jerry'nin kurnazlıklarının bazen sinirimizi bozduğu, tom'un başına gelenlere üzüldüğümüz, gizli gizli tom'un tarafını tuttuğumuz, kanallar arasında gezinirken zaman zaman adını daha önce hiç duymadığım bir kanalda rastlayınca durup izlediğim çizgi film serisi.

   
 8. yıllardır birbirine azılı düşman kedi ve farenin yaşadıklarının anlatıldığı çizgi film.

   
 9. tom'u sonuna kadar desteklediğim ama hep kaybettiğimiz çizgi film.

   
 10. Jerry nin kaçıp Tom?um sürekli kovalayıp yakalayamadığı

  Diyaloğun olmadığı müziklerle desteklenen Harika ötesi çocukluğumun çizgi filmi

  Klasik müziği ilk kez duyduğum yer

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.