1 2 3 4 5 6 7 8

can ataklı'nın türbanlı öğretmen eleştirisi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. yayına başlayan eba tv de çocuklara ders anlatan öğretmenin türbanlı olmasının can ataklı tarafından eleştirilmesi haberi.

  gayet saçma ve gereksiz, hastalıklı bir kafa ürünü.ne diye hala böyle şeyleri tartışıyoruz.

   
 2. Bi bitmediniz. Anlaşılan seçimle başa gelseler türbanı tekrar yasaklayacaklar. Bırakın artık şu türbanla uğraşmayı. Burası müslümanların çoğunlukta yaşadığı bir ülke. İnancınız yok bari inaçlara karışmayın. Laikliğe aykırı bulunmayın. İnsanların kılık kıyafetine değil yaptığı işe bakın. Klasik CHP zihniyeti işte hiçbir zaman değişmeyecek, değişmedikçe ben de oy vermeyeceğim ve iktidar asla olamayacaklar bu zihniyetle. Bir kere laikliğe aykırı bir davranıştır bu.

   
 3. hala bazı yobaz düşüncelerin insanların üzerinde olduğunu gösteren eleştiri.

  aslında bu benim için eleştiri niteliği bile taşımıyor. insanları yaşam biçimleri ile bir kefeye koymak ve hala bunu da kabul etmekte güçlük çekmek.

  bu kişinin gözünde kapalı bir öğretmen öğrenciler için büyük bir tehlikedir. hemen ekrana kolonya serpip, ateşe verin. bu düşünce tarzına bu tarz bir eylem yakışır.

   
 4. tele1 denen kanalda işlediği nefret suçudur. süleyman soylu'nun birkaç hafta önce "siz kimsiniz?" diye sorduğu kanaldı. Şimdi biz soralım, kim bu kanal, Bu kanal teröre mi hizmet ediyor?

   
 5. can ataklı beyanı.kesinlikle tutuklanmalı,onun gibi yobazlara ibret olmalı.

   
 6. Sırf meraktan dinledigim konusma.

  Can ataklı der ki ; burda imaj çalışması ve kasıt var. akp hayır yok demiyor ve dava açıyor.

  akp bunu kasıtlı mı yapmıştır diye düşünuyorum ; evet kasıtlı yapmıştır. halkı kin ve nefrete sürükleme suçunu işlemiş midir, evet işlemiştir. kurnazlığı da yanına kar kalmıştır. ilk gün ilk dersten akp nin ne mal olduğu ortaya çıkmıştır. can ataklı gibi boş beleş herifler de bu tuzağa düşmüştür.

   
 7. sözlüğe taşınarak kendisine prim verildiğini düşündüğüm mantıksız eleştiri

   
 8. yobazın sağcısı da, solcusu da çekilmiyor artık.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.