1 2 3 4 5 6 7 8

aziz yıldırım

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. kendi kulübünün başkanını türkiyenin diline dolamış,küfürler etmiş taraftarın kendsinde söz sahibi oldğunu düşündüğü başkan.

   
 2. artık kulübe verdiği zararları göremeyecek noktaya gelen ve taraftarın futbol takımıyla iyice ipleri koparmasına sebep olan başkan.

   
  (Bkz: aziz yıldırım yeniden başkan)(Bkz: Beni kızdırmasınlar Yoksa 10 sene daha başkan olurum)
 3. fenerbahçeye her şeyini vermesine rağmen ve başarısı için her şeyi yapmasına rağmen istediğine bir türlü kavuşamayan ve başkanlık dışında gayrı meşru işleri de olan kişidir...

   
 4. Fenerbahçe taraftarının erkek basketbol takımının gelecek sezon için belirlediği fahiş kombine bilet fiyatları için gösterdiği tepkiye karşılık basketbol şube sorumlusu ozan balabanı işaret ederek topu ona atan başkan.

   
 5. Futbolun çirkin yüzü, futbolun içinde olmaması gereken sahte kabadayı.

   
 6. çıldırtmaya devam eden başkan. kudurun.

   
 7. Yerini beğenmeyerek başkan tokatlama cüretini gösteren terbiyesiz. Spordan men edilmeli.

  Spora katkı olarak hiç bir şey sunmamasına rağmen yaptığı ahlak dışı harekerler ile milyonların tepkisine neden olan, her maç ayrı bir tehdit ile ortalıkta gezinen sahte kabadayı.

   
 8. Spor tarihinin en çirkin davranışını gösteren fenerbahçe spor kulübüne layık başkan 6 ay hak mahrumiyeti cezası aldı. bu olay uzun yıllar unutulmayacak.

   
 9. maganda,şehir eşkiyası, hödük gibi gibi yakıştırmaların vücut bulmuş halidir, bir de bunun avanesi var mahmut uslu,türk sporunun olmazsa olmaz iki şaklabanıdır.

   
 10. Bende şampiyon oldum diyerek saraya koşan kişi. kapıdan kovsan bacadan girecek ne yapacak kabul edecen büyüklük yine recep tayyip erdoğan'da kalsın.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam