1 2 3 4 5 6 7 8

aziz yıldırım

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. dün yaptığı basın toplantısında başkanlık için yeniden aday olacağını ancak başkanlığı 8 temmuz'da gerçekleşecek mahkeme sonrası çıkacak karar ne olursa olsun kesinlikle bırakacağını yani yine en az 2 sene fenerbahçe'nin başkanı olarak kalacağını açıklayan fenerbahçe'nin mevcut devlet başkanı. ben bu seçime de sırf güvenoyu almak adına gireceğini sanıyorum. yani yine beni siz seçtiniz diyecek istifa etmezse.

   
 2. fenerbahçeyi arkabahçesi yapan efsane başkan

   
 3. bugün yapılan fenerbahçe kongresinde rakibi hulusi belgü'ye 4000'den fazla oy fark atarak tekrardan fenerbahçe başkanlığına seçilen isim.

  yaklaşık 20 yıldır bu koltukta bulunan aziz yıldırım bence biraz daha şanslı olsaydı çok daha başarılı olabilirdi.

  asla hoşlanmasam da fenerbahçe için yaptıklarını takdir ediyorum doğrusu. yarın bu adam fenerbahçe devlet başkanlığından ayrılırsa yerini kimse dolduramaz bence.

   
 4. bugün sonuçlanan fenerbahce genel kurulunda yeniden başkan seçilen kişi. rakibi hulusi belgüye büyük fark atarak kazanması, oy kullanan delegelerin kulübün cumhuriyetçi,atatürkçü kişilere emanet edilmesi istendiğinin bir göstergesidir.

  bir fenerbahceli olarak ben de kendisini destekliyorum. Mahkeme sonuçlanıp fenerbahcemiz aklandıktan sonra başkanlığı bırakıp yerini ali koça devredecektir ki, ali koç ta gerek kişiliği gerekse potansiyeli açısından en uygun başkan adayıdır.

  fenerbahcemize hayırlı olsun.

   
 5. acilen fenerbahceyi bırakması gereken başkan. şampiyonluktan fazla ikincilik görmüştür kendisi.

   
 6.  
  (Bkz: Loser)(Bkz: kaybedenler kulubü)
 7. biraz allahını seviyorsa artık bırakıp gitmesi gereken kişi. sinirlendiğinde bazen gerçekten ne dediğini bilmiyor.

   
  (Bkz: başkaları adına utanmak)
 8. ya artık beni konuşturmasınlar demesin bir zahmet. vallahi içerde de yattın, konuş madem, yak herkesi bir delilin varsa, bizim için de türk futbolu için de en iyisi olur, pisliklerden arınmış olur o zaman belki futbol!

  neden kaybedince sürekli böyle tehditler falan. ayıptır, kupa finalini kaybediyorsun, küme düşenleri hakem belirledi, şampiyonu hakem belirledi vs. ne gerek var madem böyle düşünüyordun ne diye kupa maçı sonrasını bekliyorsun, çık söyle kaybetmeden delikanlı gibi.

  her zaman bir bahane kaybedince. yani ersun yanal zamanı, zico zamanı da mı hakem sizi şampiyon yaptı, göze hoş gelen o hücum futbolunun hiç mi payı yoktu. kabul et, vizyonsuz hocalarla olmuyor işte, sen karışınca takıma olmuyor işte. basketbol bildiğini sanıp oraya da karışsan kesin o takımı da batırırsın.

  tanım: çok çok önceden başkanlığı bırakması gereken kişi.

   
 9. türkiye kupası finalindeki tutumlarından dolayı kendisine 3 ay spor müsabakalarından men cezası verilen fenerbahçe başkanı.

  nedense aynı cezaların ne fikrete, ne de başka bur kulüp başkanına verildiğini göremiyoruz.sonra konuşunca konuştu oluyor. gerçi doping testi yaptı diye koca kurulu yok etmişlerdi,nasıl ceza versinler..

   
 10. bugün mali genel kurulda yaptığı konuşma ile yine kulüpten ayrılmayacağının sinyallerini veren fenerbahce başkanı. kombine ve forma almayanların konuşma hakkının olmadığını söylüyor.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.