1 2 3 4 5 6 7 8

aziz yıldırım

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. kupa finalinde Galatasaray'a kaybettikleri maç sonrası bir türlü uyuyamayan başkan.

  sağa dönmüş, sola dönmüş, ortada durmuş; cık olmamış uyuyamamış.

   
  (Bkz: dram)
 2. kendi taraftarını, kızdırmayın beni en az bion sene daha başkanlıktan ayrılmam diye tehdit ederek tarihe geçen başkan.

   
 3. sadece "galatasaray şike yaptı" cümlesinden dolayı verilen 8 aylık cezası 2 aya düşürülen başkan.aynı cümleyi kullanan fikret orman ceza almamıştı.

   
 4. şu günlerde herkesin haklılığını gördükçe yalakalık yapmaya çalıştığı fenerbahce başkanı. başta tff ve bütün kurulları olmak üzere aziz yıldırım ve fenerbahcenin itibarını geri vereceksiniz.şike diyenin gözünün yaşına bakmayacaksınız.sonra da biz allaha havale edeceğiz herkesi.

   
 5.  
  (Bkz: Loser)
 6. an itibariyle NTV ve ntvspor canlı yayınında konuşan ve yine ülke futboluna yön veren Fenerbahçe başkanı. ister sevin ister sevmeyin adam gerçekleri konuşuyor ve söyledikleri birer birer çıktı.

   
 7. artık gerçekten tadı kaçtığı için bırakması gereken başkan. seni sonuna kadar destekleyenler bile yanlışı görüyor,yapmayın. eğer Fenerbahçeli iseniz yapmayın.Yeni başkan ve yönetimin önünü açın.

   
 8. yahu ülke elden gidiyor ülke, ne istifası.

  istifa etmemesi gereken büyük başkan.

   
 9. 80'lerden ceyhun fersoyun taklit ettiği kişidir vıdvan lafı beni alıp götürmüştür.

   
 10. artık gerçekten bırakması gereken başkan. gittiği her yerde olay çıkıyor. Fenerbahçe başkanlık makamı, herkesin küfredeceği sataşacağı makam değildir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam