1 2 3 4 5 6 7 8

ali palabıyık

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. konyaspor fenerbahce maçında faule tepki olarak topa vuran oyuncuya topu kafasına atmadıgı için kart göstermeyen yetenekli(!) hakem.

   
  (Bkz: Türk futbol hakemliği)(Bkz: futbolun katili türk hakemleri)
 2. yine bir fenerbahce maçında gökhan gönüle taban girilip gökhanın sakatlanmasını izlerken daha sonra gelişen naninin topa kaymasını görerek topu osmanlıspora veren tarafsız(!) hakem.

  maçın başından beri osmanlısporlu oyuncular 50 tane faul yaptılar tek kart yok, josef ve fernandaonun ilk faulünde elinde kartlar koşuyor. yok gerçekten bu kadar şeref yoksununun olduğu ligde fener olmasın zaten şampiyon.. çıkıp halisle beraber sevinsin ağlak efendi..

   
 3. yeni mhk nin ilk hafta itibariyle hemen işi sıkmak tutmak için başakşehir-fenerbahce maçına atadığı hakem.

  fenerbahceye 2 yıl önce 4 kırmızı kart göstermişti arkadaş.aynı tepkileri nedense galatasaray ve beşiktaş maçında göremedik kendisinden. en ufak pozisyonlara elinde kartla koşuyordu.

   
 4. hafta sonu oynanacak olan Beşiktaş-Galatasaray derbisini yönetecek hakem. sahada Fenerbahçeli futbolcu bulamayacağı için muhtemelen kimseye kırmızı kart göstermeden maçı bitirecektir. topala verdiği kırmızı kartın aynısını her iki takım oyuncusuna da yaptıkları zaman verebilecek mi bakalım.

   
  (Bkz: 24.09.2016 beşiktaş vs galatasaray maçı)
 5. hafta sonu oynanacak olan trabzonspor-fenerbahce maçını yöneteceği söylenen hakem. fenerbahceli futbolculara her zaman art niyetli yaklaşımıyla ev sahibilehine çok kolay kararlar çıkabilecektir.

   
 6. Trabzon-Beşiktaş maçına atanan hakem. tosice kırmızı çıkardığı için Beşiktaşlılar şimdiden sövmeye başlamış.

   
  (Bkz: alışmış kudurmuştan beterdir)
 7. 23 Eylül 2017 fenerbahçe beşiktaş derbisinde. Beşiktaşın 1 golünü iptal ederek 2 de penaltısınu çaldı ve aziz yıldırımın verdiği tüm görevleri harfiyen yerine getiren hakem.

  Hakemliğin batsın.

   
 8. Tüm çabalarına Jimnastikçilere gol attırmayı başaramayan hakem. Biraz adaletli olunca kargaların sesi çıkmaya başladı. Tekme tokat dalıp kart yemediğiniz günlere alıştınız tabi.ağlaaaaaaa

   
 9. hangi pozisyonda Beşiktaş'ı kollamış Fenerbahçeliler söylese de bilelim dediğim hakem.

   
 10. aldığı paranın hakkını veren sarılı taraftar.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.