Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

7 numara

paylaş araştır

1. Süper esprileri olan ve tabi bu süper espirileri yapan muhteşem karakterleri olan, trt'nin yayınladığı en kaliteli komedi dizisinin adıdır. Hala arasıra seyredilip kafa dağıtılır.

2. bir zamanlar trt'nin popüler dizisinden biri olan, evsahipleri ve evde kalan öğrencilerin her halleri güzel ve komik olan, anadolunun farklı kişiliklerinin bir arada olduğu ve dostlukları ile güzel örnek teşkil eden dizi.

3. üniversite yıllarımızda ev arkadaşlarımızla birlikte izlediğimiz ve aramızda herhalde, galiba, sanırsam sözlerinin yaygınca kullanılmasına neden olmuş trt'nin en güzel dizisidir.

4. Bir zamanlar Real Madrid'de top koşturan, tilki lakabıyla tanınmış, real madrid'in en sevdiğim oyuncusu Raul Gonzalez'in forma numarası.

5. trt de yayınlanan harika bir komedi dizisiydi.

6. operaya ilk kez gidecekleri bir bölüm vardı, Sabit'e (olgun şimşek) hiç operaya gittin mi diye sordukları zaman; "oooo zamanında ben, opera senin bu pera benim az gitmedim" yanıtı efsanedir. özledik böyle dizileri, 40 dakikalık, sıkmayan baymayan, kafa yormayan, germeyen.

her şeyin eskisi güzel bu ülkede.

tanım: tekrarlarını ara sıra youtube aracılığıyla izlediğim dizi.

7. Hey gidi günler diye anımsadığım, severek izlediğimiz trt'nin kaliteli komedi dizisi

8. tebeseüm vesilesi dizidir.

favori karakterim armağandır.

(Bkz: Herhalde galiba sanırsam)
  9. Tadı damakta kalan dizilerden. Öyle kaliteli öyle zevkli.

Ara sıra açıp izliyorum. Heralde galiba sanırsam izlemeye de devam edeceğim (gülücük)

10. birbirlerine eşek şakaları yaptıkları bir bölüm vardı, sanırım en efsane bölümünün o olduğu dizi.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.