Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

7 numara

paylaş araştır

1. 1 den 92 ye kadar her bölümünü ezbere bildiğim dizidir. izlemeyenlere şiddetle tavsiye olunur. izleyenlerde bir daha izleyebilirler.

2. Efsane olmayı başarabilmiş TRT dizisi.

3. "Amanını mor goyun..." la başlayan türkünün kahkaha ile devam ettiği samimi güzellikteki dizi...

4. özlediğim geçmişime, çocukluğuma götüren tatlı, masum, içten eski bir dizidir. çevre mühendisliği bölümünü kazanan dört genç kız. Armağanın ağır duruşu ve kendine olan güveni.Rüyanın duygusal , o çocuksu tavırları.Ayten deli kız,yaşlılık krizleri,Tanrım yaşlanıyorum.. diye feryat etmesi... Haydar vardı, saf oğlan bir o kadar da dahi. Herhalde, galiba, sanırsam... Recebi de unutmadık tabi, müsrüflük olmasın diye bilmem kaç km ucuzcu markete yürümesini... ve senaryonun en tatlı ikilisi , Vahit emmi ile Zeliha yenge. Şimdi ki diziler ile 7 numara arasında dağlar kadar fark var.

5. Efsane olmuş TRT gençlik dizilerinden. Bakıyorum insanların yüzü, beklentileri her şeyi o kadar masum geliyor ki.

Komedi aranıyorsa alternatif olabilecek nostaljik dizilerden.

6. Ben ev sahibini mesut yar zannediyordum bir süre.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.