Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

29 subatta entry girmek

paylaş araştır

1. 4 yilda bir insanin yapabileceği şey. Önemli mi? Pek sanmam ama insanin hayatinda kaç kere 29 şubat denk geliyor ki. 80 yaşina kadar yaşasak en fazla 20 kere denk gelir ki bunun ilk iki tanesi bilinçsiz geçer gider. hele ki artik yildan sonraki yil doğduysan 19 tane görebilirsin. onda da 80e kadar yaşadiğimizi sayarsak. Neyse yazdim 4 sene sonra buralarda olursak yine yazarim. lol

ekleme :

not: şubat şeklinde sistem açmama izin vermediğinden, subat şeklinde açildi başlik maalsef. kullanilan "i"ler de klavyemin azizliği, noktasiz i çalişmiyor. lol

tarihinde eklendi.

2. dört yıl sonra kapımızı çalan günün, gönlü kırılmasın, beni de hep unutuyorlar diye sitem etmesin diye yapılması gereken, hatta eşe dosta da tavsiye edilmesi gereken işlemdir.

3. bunun gibi bir şeydir.

diğer entrylerle birlikte bu başlık altında da kayıtlara geçmiş olsun böylece.

4. 28 şubatta ya da 1 martta olanından farklı olmayan eylemdir.

5. çok sevdiğim, cemrelerin düşmeye başladığı, muhtemelen bilumum özel günleri de içinde barındıran önümüzdeki 4 yıl boyunca arasak da bulamayacağımız gün olan günde bir entrymde benim olsun durumudur.

6. Bunun gibi bir şeydir.

"Ben de imzamı atmak istiyorum."

"İmza"

(Tebessüm)

7. dört yıl sonra yine böylemi düşünürüm?buradamı olurum acaba? soruları hazır gündür.

akıma kapılıp bende entry girmiş bulundum dediğim başlıktır.kocaman gülücüklerle nice 29 şubatlara hep bir.

8. bunun gibi bir şeydir.

ne zamandır yoktum, tam da bugüne denk gelen entry girişlerini yapmak tamamen tesadüf.

(parnak baassak olma mı)

(tebessüm)

9. bunun gibi bir şey değildir, başka bir şeydir.

10. Nasıl bir şey olduğunu sözlük ahalisi olarak iyice kavradığımız, öylesine bir şeydir.

+Dört yıl sonra yine burada toplanıyor muyuz millet?

-evet

+duyamadım!

-eveeeeeeeeeettttttt!!!!

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.