Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

27.03.2020 mansur yavaş'in attigi tweet

paylaş araştır

1. Bugün ankara büyükşehir belediye baskani mansur yavaşın virus sebebiyle isinden olan ve gelir kaybına ugrayan insanlara gida ve nakit yardim yapacaklarini açıkladığı tweet.

Helal olsun gerçekten.

2. Her yaptığı abartıldığı gibi bu da abartılmıştır. Bakan Selçuk'un, 2 milyon kişiye toplam 2 milyar lira dağıtılacağını yazdığı tweetten daha fazla gündem olmuştur.

3. Kim yaparsa yapsin takdir edilmesi gereken davranistir. Su an yaşanan durum.siyaset üstü durumdur. Her seyden once insan sagligi gelir. Devletimiznde zaten elinden geldigince yardimlar yapmakta. Diger yardim edenleri de takdir etmek gerek. Zor zamanda belli olur iyi insanlar.

4. Ankara'nın diğer illerden her anlamda bir adım önde olduğunu böyle zor bir zamanda görmüş olduk..şimdi olmayacakta nezaman olacaktı küresel virüs sebebiyle insanlar zor durumda,Bir nebze merhem olmak adına güzel düşünülmüş bir uygulama..işini layığıyla yapan belediyelerin hepsini tebrik etmek lazım örnek alınması gereken bir uygulama..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.