Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

2 kişi aynı odada kalamaz anlarsınız işte

paylaş araştır

1. özel öğrenci yurtları birliği federasyonu başkanı hüseyin yıldızhanın neden 2 kişi aynı yurt odasında kalamayacak sorusuna verdiği yanıt.

2. çok ilginç bir ifade.

iki kişi aynı yerde kalamaz derken, kadın erkek babında mı söyledi, çok merak ettim şimdi. benim bildiğim yurtlar karma değil, genelde kız yurdu ya da erkek yurdu diye ifade edilirler. şimdi iki erkek bir odada kaldığı zaman ne olabilirmiş.

ben anlamadım hüseyin bey, siz bu konuyu biraz daha açın. sizin aklınızdan geçen fesat düşünceler pardon güzel düşünceler biz safların aklına gelmez.

3. bu tür açıklamaları duydukça okudukça toplumun geneline düşüncelerini ifade etme eğitimi verilmeli diye düşünüyorum. iki öğrencinin aynı odada kalmaması gerektiğini düşünebilirsin de ne biçim bir cümle bu?

tanım:zırva

4. pehhhhh!!!!!!!!!!

(Bkz: laf-ı güzaf)
  5. Eğitim öğretim gören, ders çalışması gereken iki kişi aynı odada kalırsa birbirlerine engel olur demek istendiğini sandığım cümle.

6. hayır bunu diyorsan bir zahmet bari tek kalsın dediğim haber.

yani ikili olsa kötü, üçlüsü dörtlüsü mü daha iyi? adamın ne çeşit bir fantezi dünyası var acep, saldıray abi bunun yanında sönük kalır.

7. Şayet imam hatipliyse yüzde yüz dogru olan açıklama

8. #16jo

maskov'un yine haklı bir tespitte bulunduğu ilginç vaka.

cevabını bekliyoruz sayın başkandan.

9.  
    (Bkz: yok artık)(Bkz: aklını kiraya vemek)(Bkz: Yuhh Bee)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.