Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

17.06.2016 türkiye vs ispanya maçı

paylaş araştır

1. gruptan çıkabilmemiz açısından puan kazanmamızın şart olduğu mücadele.

2. ispanyanın bize acımayacağı maç. elde doğru düzgün iş yapabilecek kimse yok gerçi malzemenin de hepsi bu.

3. bir adet sürpriz beklediğim maç.

kazanabiliriz.

4. İspanya gerçekten bir kabuk değiştirme sürecinde olmasına karsın grubun favorisi konumunda.Zor bir maç bizi bekliyor.

http://unal-unal.av.tr

5. Ispanyanın en az 2 farklı alacağı maç.kalede direkleri seven Terim'in prensi babacan var nasılsa, defans zaten Allah'a emanet..

6. sonucu malum olsa da izlediğimiz müsabakadır.

7. ispanyanın bize acımadığı maç. turnuvanın en zayıf takımı olduğumuz gerçeği bir kez daha kanıtlanmış oldu.

8. 37. Dakidan itibaren ispanyollarin oleeeeyyyy...oleeeyyyy..oleeeyyy cekmeye basladigi millilerimizin kepaze oldugu mac.

Oysaki mactan once yayinlanan milli takimi pohpohlayan reklamlara baksaniz

iste avrupa sampiyonu dersiniz.

Ulan arnavutluk kadar olun bari.aldiginiz paranin hakkini terleyerek kosarak belki vermis olursunuz

9. Daha önce yazdığım 0 puan ve 0 golle turnuvayı bitirme öngörümün veya ön sezimin maalesef gerçekleşmekte olduğunu gösteren ve buna bir adım daha yaklaştiran maç.

Burdan cikarmamiz gerekem sonuç şudur: bu bir futbol maçı yani adı üstünde bir oyun. Bir istiklal meselesi değil. Televizyonu her açtığımda sahada bir gram top oynamayan futbolcuların baş rolde olduğu kacan otobüse yetismeli, nefes nefese kosmali reklamlar filan... bu nedir ya, bu nedir...

Sanırım sadece bir maça yani bir oyuna bu kadar emniyet vermemeyi ogrendigimiz gün, maçları da turnuvaları da kazanmayi öğreneceğiz.

Bir de bu topcularda gram akil varsa reklamlarda oynamazlar. Çünkü futbol hayatlari bitiyor. Ronaldinho bitti, Arda bitti ve evet, Ronaldo da bitti... biz bitirdik hem de.

10. Aslinda turk reklam starlariyla ispanyol milli takimi arasinda gecen mactir.

profesyoneller sadece kendi islerine odaklanirken bizimkiler reklam oyunculuguna soyunuyor.

Delboskenin , ramosun,reklam filmi var mi bilmem.

Ronaldoyu messiyi iniestayi reklamlarda gordugumu hatirliyorum ama onlar zaten ronaldo messi ve iniesta olmuşlar. Markalasma surecinde markalasmanin ne oldugunu islerini en iyi sekilde yaptiklarindan gosterebilmisler.

Peki bizimkiler? Arda ne oldun oglum sen.once bir futbolunu oyna kendini barcelonada kanitla milli takimda kanitla sonra sen de cek reklam filmini.ama sen once reklam filmi cekmek istiyorum dersen bu olmaz ardacim.yapma boyle seyler ice don futbolu hatirla hani 11 kisiyle oynaniyor ya kaleye gol atiyorsun anladin mi

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.