Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

17.06.2016 türkiye vs ispanya maçı

paylaş araştır

1. maalesef eziyete dönüşmüş aktivite. kanal değiştirmemek için kendimi zor tuttum. oyun olarak bitik bir türkiye seyrettik maalesef. ispanyol oyuncular terlemeden maç kazandı. muhtemelen idmanda çift kale maç yaparken daha çok zorlanıyorlardır.

2. maçtan daha çok arda turan ve ersin düzenin gündeme oturduğu maç. ikisi de mümkün olan en fazla süre uzak dursunlar lütfen.

3. ispanya'nın 3-0 gibi net bir skorla kazandığı maç. zaten konuşulacak çok şey de yok, adamlar bariz güçlüydü ve kazandılar.

4. futboldaki seviyemizi açığa çıkaran maç olmuştur.biz buraya izlanda ve çeklerin arkasında en iyi üçüncülerden biri olarak geldik ve hollanda takımı eski seviyesinde olsa ya da diğer iki takım erken garantilemese buralara hiç gelemeyecektik.biz buyuz, bu kadarız.önce bunu kabullenip uzun süreli planlar yapmalıyız ama bu da bizim en zorlandığımız alan.biz günü ve görüntüyü kurtarmak adına milyon dolarlar saçarız.milli takıma harcanan para ,özellikle imPARAtora verilen miktar altyapıya harcansa sekiz ,on iki yıl sonranın takımı hazırlanır.öncelikle bir sistemimizin olması şart ve aşağıdan gelen oyuncular bu sisteme entegre olarak yetişmeliler.yıl 2016 bizim hala defansta kulanabileceğimiz stoper orjinli oyuncumuz yok sol kanattan devşirme balta, ön libero topalla oynuyoruz.lejyoner oyuncularımız sahaya çıkınca bize benziyor çünkü bir sistem takımı değiliz.her yan topa rakip vuruyor.ne sırtı dönük ne pivot özelliği olan tam bir santroforumuz yok.adam eksiltme özelliği olan forvetimiz yok.en güçlü yanımız sayılan ortasahamızın ispayadan hatta hırvatistan'dan kat be kat zayıf.yani yol uzun bir an önce ileriye dönük planlamalar yapılmalı,federasyon başkanı ve terim milli takımdan uzaklaştırılmalıdır.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.