1 2 3 4 5 6 7 8

165 yaşındaki seçmen

paylaş araştır şikayetçiyim

1. spoiler

nüfus kaydı ve tc kimlik numarası olmayan, kayseri melikgazide ilk kez seçmen listesine giren ayşe ekicidir.

2. yaşıyor mu diye merak edip, linki tıklamam ile reklamdan para kazanıyoruz. öyle elini kolunu sallaya sallaya giremezsin, önce bedelini öde der gibi kocaman bir uyarı ile karşılaştım. daha öncede denemiş ve yine aynı uyarı karşıma çıkmıştı. sözcü olduğunu fark etseydim tıklamazdım, başıma gelecekleri biliyorum sonuçta. kaldırmıyorum reklam engelleyicisini o kadar.. allah'tan memurlar net öyle bir uyarı falan vermiyor, buraya da giremezdim. şaka tabi ki kaldırırdım hemen. (gülücük)

tanım : bu zamana kadar seçmen kütüğüne, hatta nüfus müdürlüğüne nasıl götürülüp kayıt altına alınmamış diye meraklar içerisinde olduğum seçmen.

3. hayali seçmen haberlerinin en yenisi. bir de 147 ve 148 yaşındaki soyadı olmayan dedelerimiz ninelerimiz varmış.

ayrıca 165 yaşındaki kişinin soyadı varken 147 ve 148 yaşlarındakilerin soyadlarının olmaması da enteresan.

4. muhtemelen akp seçmenidir...ne hikmettir bilmem o partinin seçmenleri çok yaşıyor, olmadık yerlerde yaşıyorlar, hızlı ürüyorlar falan doğa üstü güçleri var insan imreniyor valla.(kahkaha)

5. yenileceğini anlayan muhalefetin avuntu sebebi.oy kullanmak içi ikamet değişikliği oyununa kadar düşen muhalefetin komikliği.güya şimdiden şaibe vardı demeye getiriyorlar.o kadar görevli, güvenlik elemanı, parti temsilcisi varken hiç bişey olmaz.

6. yılların eskitemediği seçmendir

hey gidi hey, ne seçimler görmüştür bu seçmenimiz, ama bi bakın ya nefes alıyor dimi hala(gülücük)

öykü ile sude yi de o yaşlarda düşündüm bir an, ellerinde oy pusulası ile oy kullanmaya giderken

(kahkaha)

7. #1k1s entry ile bende hayal etmek istedim ama hayal edemedim. o nasıl bir hal olurdu ki; öykü ile elele tutuşmuşuz, bastonlarımıza basa basa, bacaklar titreye titreye yol alıyoruz. o da ne bir araç son hız üzerimize geliyor ve içinde ulaş editör var. hedef de ise yine biz. onca yıl geçmiş içindeki intikam ateşi sönmemiş. (arkası yarın) (hahaha)

tanım : yaşamayan, hayali seçmen.

8. ne kadar çok seçim görmüş olması muhtemelken ilk kez seçmen listesine giren seçmendir.

(Bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
  9. chpli seçmendir.

önce chp vardı.

10. yaşıyorsa 169 olmuştur.:)

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam