Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

11.05.2019 ç.rizespor vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. ligin 32.haftasında oynanacak olan mücadele. başlama saati 16,00

2. haftanın en zor maçı.

galatasaray kazanırsa şampiyonluk yolundaki iki engelden birini kaldırmış olur.

3. sivas deplasmanından zor olmayacak olan maç. benim fikrim bu yönde. belki rize bir şekilde bağlanır ama sivas son hafta ne olursa olsun elinden geleni yapar.

4. #1s1y ice.man hocam galatasaray rize ve başakşehiri yenince son maç formaliteye döner.

galatasaray kazanır dediğim maç

5. açıkçası çok da mühim olmayan maç. skor ne olursa olsun, başakşehir'in skoru da hatta; biz başakşehir'i yenmeliyiz. hem matematik için hem de yakıştığı için.

eğer başakşehir maçını kaybedip de şampiyon olacaksak da olmalayalım zaten.

6. Çoktan baglanan maç. Muriq yok, aatif yok, daha da eksilir o kadro. savunma mekanizmasi da hazir, bjk da 7 atti derler.

gs muhtemelen basaksehiri yener turu atar. hakemliginin son macina milyon euro alan bir hakem atanabilir iddialari da var bu arada.yani sürpriz bir basaksehir sampiyonlugu da olabilir

7. hohohoooo,serkan çınarın yöneteceği maç. yahu bari başka birini verseydiniz. fanatik Galatasaraylı adamın işi ne böyle bir maçta.

şuraya yazıyorum, Galatasaray takımı çok ciddi bir faul yapmadıkça bu maçı kart görmeden bitirecektir. rizeye geçmiş olsun şimdiden.

(Bkz: abv)
  8. Kritik maçtır.

Eğer ki Galatasaray bu maçı alırsa şampiyondur.

9. klasik bir şike maçıdır.

10. böyle olacağı en başından belli olan maçtır. bu arada kural hatası vardır maçta. ama fanatiklik o kadar gözlerini bürümüş ki var ın başındakiler bile müdahale olduğu anda topun oyunda olmadığını farketmediler.

nasıl olsa penaltı alacaz diye kendini atan Galatasaraylı oyuncular da, sırayla atsaydınız bari kendinizi. emek hırsızı herifler.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.