Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

10.05.2018 akhisar bld.spor vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. türkiye kupası final maçı olarak diyarbakırda oynanacak olan ve saat 20,30 da başlayacak olan maç.

2. akhisara 7000 fenerbahçeye 15000 bilet ayrıldığı iddia edilen maç. eğer öyleyse çok yanlış durum. final maçı ise iki takıma da eşit bilet dağıtılmalı.

3. eyyam ustası Cüneyt çakırın yöneteceği maç. en son yönettiği Kasımpaşa maçında yine fenerbahçenin penaltılarını vermemişti.

4. #192t sayın yazarı baya fanatik gördüm.(gülücük) benim şehrimde oynanacak final müsabakası, en son 2000 yılında Galatasaray ve Antalyaspor arasında oynanan Final diyarbakırda gerçekleşmişti. Süper ligde takımı olmayan kentlerde yapılmasını her zaman isterim. Ortada bir maç gibi görünsede Fenerbahçe'nin olası şampiyonluğu kazanmasının zor olduğu bir dönemde kazanıp müzesine götürmek isteyecektir. Akhisar'ın işi zor ama bir ilki gerçekleştirmek için tüm güçlerini yansıtacaklardır. iyi olan kazansın.

not: akhisarın kazanmasını isterim.

5. akhisarın galatasaraydan sonra feneri tokatladığı maç. adamlar acayip konsantre çıkmışlar maça. bu maç Ali Koç' un başkanlık için önüne açar.

6. adamlar oynadı kazandı dediğim ve fenerbahçedeki bazı futbolcuların bir kez daha "çirkefim" dediği maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.