1 2 3 4 5 6 7 8

SEVGİ MIKNATISI06

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

12 entry 4 konu hiç puanı yok
17.08.2021 10:13 son işlem tarihi takip etme takip et

virüs,depremler ve kuraklığın ard arda gelmesi.

Geçem yıl insanlık korona virüs ile tanıştı. Akabinde Elazığ ve İzmir'de ölümlerle sonuçlanan depremler oldu. Ve şimdide kuraklık ve susuzluk..İnsanlığın büyük çoğunluğu ve özelde halkımız anlamasa da bütün bunların insanlığa Genel Merkezden gönderilen bir ilahi mesaj olduğunu düşünüyorum.

09.01.2021 01:14
  1. uçuk

    ufak bir diş sarımsağı ikiye bölüp ilgili bölgenin üzerine sürdüğünüzde birkaç tekrarda çabucak iyileşen bir tür virüs. kantaron yağı da tavsiye edilir.

     
  2. çok yüksek vaka sayılarına rağmen okulların açılması

    mart ayından beri çalışmadan maaş alan tembel öğretmen beyanı... bunu yazanı hemen öğretmen düşmanı olarak nitelendirecekler biliyorum. ama öğretmenleri çok severim. ama bu illi de okula gitmeyelim ısrarları anlamış değilim. zaten yazın 3,5 ay kışın 15 gün tatil yapıyorsunuz. etti mi 4 ay...kalan 8 ayda da yarım gün çalışıyorlar. ek ders ücreti bile aldılar. öğretmenlik en rahat meslektir bunu kabul edin.

     

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam