1 2 3 4 5 6 7 8

SEVGİ MIKNATISI06

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

12 entry 4 konu hiç puanı yok
17.08.2021 10:13 son işlem tarihi takip etme takip et

karpal tünel

ardıç yağı sürüp en az bir hafta kiraz sapı kaynatıp için .uyuşukluğu alacaktır.

11.01.2021 13:35
 1. kamu görevlileri veya memurlar arasındaki ücret adaletsizliği

  Kendimi bildim bileli kamudaki aynı işi yapanlara adil , eşit , hakkaniyetli maaş verilmez. Bazı ballı kurumlar vardır. Torpili patlatıp oralara giren lise mezunu düz memurlar bile iyi bir üniversite bitirmiş kariyer meslek sahibi memurdan daha fazla maaş alır. Lise mezunu bir hemşire maaşı 10 yıl okuyup ömür tüketmek doktora göre pekte az değildir. Yılda sadece 8 ay çalışıp 4 ay net tatil yapan öğretmen tam gün çalışıyormuş gibi 5-6 bin TL maaş alır. Lise mezunu bekçi, polis, adliyedeki Adalet Yüksek Okulu mezunu yazı işleri ya da icra müdürleri, kardeşim sosyolog kamuda çalışan Hukuk Fakültesi+ doktora lisans yapmış avukat abimden daha fazla maaş alır. Gördüğüm kadarıyla Öğretmeni,doktoru, hemşiresi, avukatı, cezaevi personeli hiç kimse halinden memnun değil. Hep düzeltilecek denir ama on yıllardır kimse kılını kıpırdatmaz. Aksine o gruba bu gruba yapılan zamlarla hakkaniyetsiz maaş makası daha da açılır.

   
 2. 2020 yılındaki covid-19depremlerkuraklık

  2020 yılı neredeyse insanlığın felaket yıllarından biri oldu. Sene başında patlak veren corona virüs akabinde depremler ve üstüne de yağışsızlık ve kuraklık...Hiç sebebini düşündünüz mü?

   
 3. virüs,depremler ve kuraklığın ard arda gelmesi.

  Geçem yıl insanlık korona virüs ile tanıştı. Akabinde Elazığ ve İzmir'de ölümlerle sonuçlanan depremler oldu. Ve şimdide kuraklık ve susuzluk..İnsanlığın büyük çoğunluğu ve özelde halkımız anlamasa da bütün bunların insanlığa Genel Merkezden gönderilen bir ilahi mesaj olduğunu düşünüyorum.

   
 4. 538 liradan altın alan insan

  Altın bu sağı solu belli olmaz. Yeni mutasyonlu virüs haberleri ile her an yükselebilir. Kaldı ki, altın çıktığı yeri asla unutmaz.

   
 5. salgında 936 kolejin batması

  yıllık okul ücretleri bu kadar yüksek belirlerlerse elbette batarlar. korona her önüne geleni tabir-i caizde kazıklamaya çalışan esnafa ve fahiş fiyatlardan hizmet verenlere küçük (!) bir ilahi uyarıdır.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam