1 2 3 4 5 6 7 8

mahx

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

26 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
11.10.2015 12:42 son işlem tarihi takip etme takip et

tadını çıkarmak

haz dediğimiz şeyin olabildiğince uzatılmış halidir.

12.09.2015 21:17
 1. tuğrul türkeş

  ülkenin bütünlüğü uğruna elini taşın altına koydu ama bahçeli sırf dediği "hayır" cevabının arkasında durma uğruna tuğrul türkeşin babasından devraldığı partisinden attırdı.ucuz siyasetin tavan yaptığı ülkemizde vatan sevdasından dolayı partisinden atılan bu dürüst adamı sahipsiz bırakmamak adına bağrına bastığı için akpartiyi tebrik etmek lazım.

   
 2. kandilin ateşkes istemesi

  kandilin "söndüğünün" ispatıdır.

   
 3. şirin payzin

  ismi şirin olan ama niyeti şirin olmayan ve şehit ve terörist kelimelerini kullanmayan, malum kanalın spikeridir.

   
 4. ismail küçükkaya

  fatih portakalın çömezidir.fox tv de akşam fatih portakalın "tarafsız haber sunuculuğunu":))aynen ustası gibi sabah haberlerine taşıyan ve bu aralar kulağı çok çınlayan taraffsızızzzz haber sunucusudur.

   
 5. bayramlara tatil der olduk artık

  bayramlar maneviyatın doruk noktaya çıktığı, insanların büyüğüyle küçüğüyle birlikte olduğu ve güzelliklerin kısa sürelide olsa beraberce paylaştığı müstesna günlerdi.şimdi ise bayram demek deniz demek ,bayram demek Antalya demek Bodrum demek ,bayram demek telefonla anneyi babayı arayıp "bayramınız kutlu olsun" demek.ee o zaman biz bugünlere "bayram" demiyelim "tatil" diyelim artık.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam