1 2 3 4 5 6 7 8

ismail küçükkaya

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 1972 doğumlu, gazi üniversitesi gazetecilik mezunu haber spikeri. her sabah fox tv'de 06.45'te başlayan, kendi adını taşıyan çalar saat programı yapmaktadır. sabah haberlerini kendisinden zevkle dinleyebiliyorum. gelecek vadettiği söylenebilir.

   
 2. akşam gazetesindeyken mehmet ağar'a iyi yağcılık yapan kişidir kendisi. oray Eğin'e karşı konuştuklarının ses kaydı da sanırım hala internette mevcuttur. sağlam ayakkabı değildir.

   
 3. fox tv'de sabah haberlerini sunan kaliteli ve bilgili haber spikeridir. olaylar hakkında kendi yorumlarını da halkla paylaştığı için, alt yapısının sağlam olduğu belli olmaktadır. kendisine gelen olumlu, olumsuz bütün eleştirileri okuyacak kadar da cesurdur.

   
 4. Doğruları söyleyen,önceden köşe yazarı,şimdilerde FOX tv sabah kuşağı haberleri editörüdür...

   
 5. haber spikeri görünümlü ucuz şovmenlerden birisidir.

   
 6. fatih portakalın çömezidir.fox tv de akşam fatih portakalın "tarafsız haber sunuculuğunu":))aynen ustası gibi sabah haberlerine taşıyan ve bu aralar kulağı çok çınlayan taraffsızızzzz haber sunucusudur.

   
 7. Kendi yeşil çayını elleriyle hazırlayıp demlenmesi sonu içmek için seyircilerinden izin isteyen Kütahya Simav'lı fox haber sunucusu

   
 8. aile ve sosyal politikalar bakanı hakkında söyledikleri sebebiyle hakkında soruşturma başlatılan spiker.

   
 9. bakan hakkında söyledikleri sebebiyle 16 ay 20 gün hapis cezasına çarptırılan ve hapis cezası ertelenen gazeteci.

   
 10. kısa bir süre önce yaşadığım şehirde bir etkinlikte karşılaştığım , tanışma fırsatı buldğum, nazik ve ince bir erkişisi, gazeteci. cem öğretir lerin izlendiği bi ülkede gazeteci olması da şanssızlığı.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.