1 2 3 4 5 6 7 8

mahx

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

26 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
11.10.2015 12:42 son işlem tarihi takip etme takip et

ismail küçükkaya

fatih portakalın çömezidir.fox tv de akşam fatih portakalın "tarafsız haber sunuculuğunu":))aynen ustası gibi sabah haberlerine taşıyan ve bu aralar kulağı çok çınlayan taraffsızızzzz haber sunucusudur.

17.09.2015 01:18
 1. teröre lanet

  terörü yapanların dışında terörü besleyenlerinde lanetlenmesi gerekir.lanet olsun terörü yapana da ona arka çıkıp destekleyene de ,teröriste özgürlük savaşçısı diyene de,vatan uğrunda ölenlere onlar şehit değil parasını biz veriyoruz diyene de,biz sırtımızı pyd ye dayıyoruz diyene de...lanet olsun ,lanet olsun

   
 2. Recep Tayyip Erdoğan

  yüzde 52 ile cumhurbaşkanı seçilmiş biridir.eğer tek adam olmak istese seçimi bir kenara atar ve medyayı susturur aleyhine yazanları hapse atardı.bazıları recep tayyip erdoğanı kenan evren ile karıştırmış .eğer türkiye'de diktatör arayan varsa ismet inönüyü ,kenan evreni işaret etmeli.adam gibi adamdır,mertdir,dürüsttür ve halkın seçtiğidir bunu üstüne basa basa söylüyorum.sandıktan çıkana diktatör diyenler o sandığı tanımayanlardır.esas diktatörlük heveslisi de onlardır.nokta.

   
 3. Recep Tayyip Erdoğan

  alenen eleştirmeyi bırakın şahsına küfür ve hakaret edildiği ve hala diktatör yaftaları yapıştırılmaya çalışılan kişidir.acaba bazıları karşısında ezilmediği ve dik durduğu için mi o bazılarının hedefi olmuştur? diye düşünmüyor değilim.ayrıca kibirden uzak halkla içi içe halkın içinden çıkmış ama halkına tepeden bakmamıştır.birilerine rağmen halkının ona verdiği destekle yedi düvele başkaldıran bu lideri eleştirmek değil alkışlamak lazım.anlayana...

   
 4. Özünde iyi biri

  bu söz dizinin hitler için söylendiğini düşünüyorum da "özünde iyi biri ama yapmış işte." çok masumane görünüyor ama özünde çok haince bir ifade, kişiyi aklamanın ideal yollarından biri.

   
 5. trt 1

  özel kanalların olmadığı dönemde yegane ve alternatifsiz olan tv kanalıdır.trt 1 kanalını her açtığımda geçmişte ağzımız açık o dönemin meşhur dizileri ve eğlence programlarını seyrettiğimiz günler aklıma gelir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam