1 2 3 4 5 6 7 8

mahx

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

26 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
11.10.2015 12:42 son işlem tarihi takip etme takip et

vatan sağ olmasın,oğlum sağ olsun

eğer kurtuluş savaşında şehit olanların babaları böyle düşünüp çocuklarını savaşa yollamasaydı acaba vatanım diyeceğiniz bir yer olur muydu?

11.09.2015 22:40
 1. 1 Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri

  halkın bu sistem tıkanıklığını açacağını düşündüğüm ve koalisyon denen çıkmazın yine türkiyenin başına iş açtığı bir dönemde ülkenin önünü açacak olan tarihtir.

   
 2. cumhuriyet halk partisi

  isminde halk kelimesi olduğu halde halkın bir kesimini kendinden sayıp diğerlerini dışlayan , neredeyse 80 yıldır bu özelliğinden dolayı iktidar olamayan ve yıllanmış muhalefet olarak miadını dolduracak olan partidir.

   
 3. hiç düşmanım yok çünkü kimseye iyilik yapmadım

  aslında doğrusu şöyle olmalıydı "hiç dostum yok çünkü kimseye iyilik yapmadım."

  bu yukarıdaki ifade kovboy filmlerindeki konuşma repliklere benzemiş.

   
 4. meral akşener

  mhp de zaten patlamaya hazır hale gelmiş insanların bahçeli padişahlığına kazan kaldırmasına sebep olacak kadındır.

   
 5. adalet ve kalkınma partisi

  13 yıl önce başbakanların kafasına yazar kasa atıldığı,milli güvenlik toplantılarında anayasa kitapçıklarının havada uçuştuğu, bir gecede zenginin fakir; fakirinde daha fakir hale geldiği bir dönemin hemen arkasından kurulan ve iktidara gelen bu parti insanlara vaad ettiği herşeyi yapmıştır.günümüze kadar iktidarları sayesinde bizim ülkemizde bunları yapabiliyormuş,bizim ülkemizin başbakanı dünyanın ses çıkaramadığı israil cumhurbaşkanına posta koyabiliyormuş.bizim insanımızda son model araçlar alıp ,lüks evlerde yaşayabiliyomuş dedirten müstesna partinin adıdır.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam