1 2 3 4 5 6 7 8

meral akşener

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylığı için ismi geçen mhp milletvekilidir. eğer adaylığını koysaydı, "çatı aday" olan ekmeleddin ihsanoğlundan daha fazla oy alacağı tahmin edilen milletvekili.

   
 2. lağım medyası tarafından oldukça çirkin iddialar ortaya atılan ve bu iddialar karşısında hoyt deyip hepsini susturan delikanlı vekil.

  görüşleri bir halta yaramaz orası ayrı.

   
 3. mhp nin başına geçtiği takdirde mhp nin oylarını tek başına %20 lere kadar yükseltebilecek olan milletvekili. cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olması için çok baskı yapılmış fakat istememişti. mhp nin başına geçebilecek en iyi aday durumunda.

  tabi devlet baba bırakırsa..

   
 4. dürüst, mert, korkusuz, lider, çamurun yapışmadığı, taraflı tarafsız herkesin olumlu baktığı siyasetçi

   
 5. mhp de zaten patlamaya hazır hale gelmiş insanların bahçeli padişahlığına kazan kaldırmasına sebep olacak kadındır.

   
 6. bahçeli'den sonra mhp'nin başına geçeceğini tahmin ettiğim erkek gibi kadın.on numara da genel başkan olur o derece.

   
 7. Her partiye Meral Akşener gibi bir kadın vekil lazım dediğim, "Babam bizi komando gibi yetiştirdi" deyip bu sözün hakkını veren namuslu,cesur, dürüst ve liderlik vasıflarına sahip kadın gibi kadın bir vekil.

   
 8. erkek olsa idi ben 65 kiloyum 25 i taştaş diyebilecek bir siyasetçidir.. ben erkeğim diyen siyasetçilerin önünde saygı ile eğilmesi gereken kişilik..

   
 9. kulislerde parti liderliğinde adı geçtiği için siyasetten vekillik babında bir gecede uzaklaştırılan kadın.

   
 10. meclis başkanlığı ile her zaman dikkatimi çekmiş olan ve milletvekilliğinin çok yakıştığını düşündüğüm, siyaseti güzel yaptığını, buna rağmen mhp'nin kendi içerisindeki çatışmalar sebebiyle feda edildiğini düşündüğüm siyasetçi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.