1 2 3 4 5 6 7 8

lazuk

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

722 entry 169 konu hiç puanı yok
20.12.2021 23:48 son işlem tarihi takip etme takip et

dolar

Bir anda 18 liradan 14 liranın altına gerileyen para birimi. birileri acayip şekilde doları manipüle ediyor. olay şu; ucuz iken ne kadar dolar varsa al ve doları tırmandır. sonra elindeki tırmanan doları hemen sat. vatandaşın biri konuşurken el altından doları piyasaya sürüp toplantıdan çıkan sonuca bağla. müthiş bir senaryo değil mi?

burada sorulması gereken soru; bu işten ülke mi kazandı yoksa ülkeyi yönetenler mi?

20.12.2021 23:48
 1. güne bir söz bırak

  en büyük düşmanın, en son bakacağın yere saklanacaktır.

  jul sezar m.ö 75

   
 2. alyan anahtarı

  kurumumuza fatih projesi kapsamında tüm bölümlere internet hattı çekilirken işçilerin kaybettikleri ve sonucunda hırsızlık ile suçlandığımız anahtar(lar)dır. direk siz aldınız demiyorlar da bir şey lazımsa verelim sürekli bir şeyler kayboluyor diye ima ediyorlar.

  sizin alyan anahtarınıza size de diyecektim de dayak yerim diye cekindim. sonuçta adamlar 10 kişi..

  bir şey lazımsa verelim diyorlar. siz kimin malını kime veriyorsunuz? size ait olmayan 1 vidayı dahi veremezsiniz. bunu anlamaları uzun sürmeyecektir..

   
 3. mutluluk veren şeyler

  çay eşliğinde film izlemek. aksiyon filmi olursa daha makbul olur tabi. demin 1 tane indirdim. ismi; the last duel. türkçe ismi son düello olarak geçiyor. 2021 yapımı ve 7.6 imdb puanına sahip.. herkes övmüş bakalım övüldüğü kadar var mı?

   
 4. -gin eki

  dingin, gergin, dizgin, belirgin, kızgın türü kelimeleri ortaya çıkaran yapım ekidir.

   
 5. bebeğini darp eden baba

  yumruk kadar kafası olmayan günahsız sabi'ye defalarca vurarak çocuğun kafa travması geçirmesine neden olan aşağılık babadır. zalimlik, gaddarlık, isim vermekte bile zorlanıyorum. bu insan ise biz neyiz? hayvan diyeceğim, hayvanlar bile yavrusuna bu denli davranmaz. video'yu neden izledim ki..

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam