1 2 3 4 5 6 7 8

Telegram

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ingilizce Telgraf demektir,hızlı ve kolay mesaj atmaya yarar. yeni çıkan telefonlarda popüler olan mesajlaşma programı.

   
 2. smmm yeterlilik grubuna dahil olduğum program.

  online yazan kişi sayısı az ama 380 kişi dahil olmuş bu gruba. eylül'de sınava girecek olanlar yazıyor gibi geliyor, benim gibi aralıkta girecek olanlardan ses çıkmıyor. tabi pandemiden dolayı sınav ileri bir tarihe alınmazsa.

   
  (Bkz: SMMM)(Bkz: yeterlilik)(Bkz: pandemi)
 3. whatsapp'tan sonra kullanılan en yaygın mesajlaşma uygulamasıdır. whatsapp'ın engellendiği devlet dairelerinde veya arkadaşlar arasında önemli yer teşkil eder.

   
 4. Hiç kullanmadığım programdır.

  O kadsr çok turediler ki en iyisi WhatsApp gerisi angarya

   
 5. indirmediğim,ne olduğu ve nasıl bir şey olduğu hakkında hiçbir bilgi sahibi olmadığım program.

   
 6. gruplara katılan kişi sayısında kısıtlama olmadığı için özellikle sınav gruplarının WhatsApp dan daha aktif olduğu uygulamadır.

   
 7. kullandığım ve sürekli bildirim gelen program.

  sınav grubunun içerisinde olunca böyle oluyor sanırım, sınav sonuçlanınca çıkar kurtulurum.

   
 8. whatsappın yerini almaya aday program. Rus menşeilidir. whatsapp gibi Telefon numarası ile kayıt olunur. Ancak istenilen irtibatlarda telefon numarası verilmeden kullanıcı adı ile görüşme yapılabilir. Bilinmeyen numaraların mesaj atması önleyebilme, Kişiye özel son görünmeyi kapatabilme, Hatalı yazılan mesajı sonradan düzenleyebilme özelliği en sevdiklerimdir.

   
 9. bilgi paylaşımı yapılan program.

  arkadaşımı bile almışım yanıma, gel buraya diyerekten dahil olduğum grubun içerisine aldım. yalnız benden daha hızlı dahil oldu, hemen bana gönderin not diye mail adresini bile verdi. (seviliyorsun can)

  okursa burayı kızmasın gelecekteki sevgili ortağım.

   
 10. tuhaf tuhaf işlerdir

  whatsapp var işte daha ne değişik değişik programlara ihtiyaç duyuyorsunuz ki

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam