1 2 3 4 5 6 7 8

Cyphercoin

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

14 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
26.05.2021 12:28 son işlem tarihi takip etme takip et

süleyman soylu

Süleyman Soylu'nun 2023 seçimlerinde C.Başkanı adayı olabileceğini düşünürken, bu Sedat abinin kasetlerinin patlaması şansını bitirdi. Yakın zamanda olmasa da gelecekte koltuğunun altından alınacağına inanıyorum. Artık yerde mindere oturur.

25.05.2021 12:27
 1. sözlüğe küsmek olmaz

  Küsmek iyi de dağın bundan haberi yoksa kötü olur. En iyisi küsmemek gerekir. Pireyi kızıp yorgan yakanları da tokatlayasım gelir.

   
 2. şekerli yoğurt

  Hiç bir gün sevemediğim yoğurtlu karışımdır. Sade yoğurdu şekersiz çaya benzetiyorum. Tadını almak için doğal haliyle yemek ve içmek gerektiğine inanıyorum.

   
 3. Pozitif Ayrımcılık

  Kadınlar başta olmak üzere, toplumda bir takım kişilere öncelik tanımak için kullanılan, olumlu manada algılanan bir cümledir.

   
 4. sesini duymak istedim

  Müthiş bir özlem belirten, gizli bir sevdanın açığa vurulduğu bir haldir. Ah ne kadar da güzel bir cümle bu. Ben, bana bu cümleyi kuranın yolunda ölürüm.

   
 5. Bugün olanlar

  Hayatı yoğun yaşıyoruz, hem de çok yoğun. Gerçi yoğun olmak aslında bize gizli bir motivasyon kaynağı gibi oluyor. Sabahtan beridir inanılmaz bir koşturmaca içerisinde değilim. Masada bilgisayar başındayım.