1 2 3 4 5 6 7 8

235U

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

138 entry 6 konu hiç puanı yok
19.01.2019 18:27 son işlem tarihi takip etme takip et

Cumhuriyet Gazetesinin çelişkileri

çelişki değildir... hala aynı kurala sadıktırlar

ilk ve son kural:

gelenek- görenek, osmanlı-müslüman-kuran imam nikahı v.b. tüm kavram ve yan ürünlerine karşı durup,

tango, frasnız, roma, avrupa, mini etek, dekolte, kızlı erkekli aktiviteler (bekarlar arası olmak şartıyla tabi) hristiyanlık, misyonerlik, siyonizm, israil, alkol, kürtaj v.b. tüm kavram ve yan ürünleri ile aynı safta durmak! (bazen çaktırmadan yancılık yapmaları gerektiğinde de alttan alttan)

31.01.2015 00:08
 1. grup vitamin

  türk müziğinin kaliteli olduğu dönemlerde gelip tüm diğer kaliteli karakterler gibi geçen grup. hayran kitlesinde olmasamda eleştri dolu klipleri hala aklımdadır. tam yerine oturtmuştur.

   
 2. wolverine

  kurtla özdeşleştirilmiş yaralarının anında iyleşmesi geç yaşlanması sonucunu doğuran şekilde mutasyon geçiren x-men karakteridir. kemikleri askeri tıbbi operasyonla hayali adamentiyum elementi ile kaplanarak kırılmaz nitelik kazandırılmış ve kahraman neredeyse ölümsüz hale gelmiştir. Çocukluğumda aklımda şekillenen bu karaktere hugh jackman çok hoş uymuştur. tek ayrıntı ben wolverini daha kısa hatırlıyorum bu adam bayağı uzun kaçmıştır.

   
 3. 4001

  torba kod.

   
 4. iş görüşmesinin ardından söylenen biz sizi ariycaz cumlesi

  kibarca geri çevirdiğini zanneden patronun, kişiyi 2-3 hatta daha fazla haftalar boyunca uykularından etmesi.. bu uykusuzluk bazen iş bulana kadarda devam edebilmektedir..

   
 5. trend

  çevresini taklit ile yaşamına yön veren sazlık misali insanlarda oluşan anlık aynı yönlü dalgalanmalar