1 2 3 4 5 6 7 8

235U

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

138 entry 6 konu hiç puanı yok
19.01.2019 18:27 son işlem tarihi takip etme takip et

her fırsatı dine saldırı olarak değerlendiren ateist

ateist değildirler. Lakin gerçek bir ateisti başka dinler ilgilendirmediği gibi başkalarının neye inandığın da ilgilendirmez.

Bunlar kendi marjinal ortamlarında (dhkpc tikko pkk filan) prim yaptıkları vahşilikle normal ortamlarda da ilgi çekebileceklerini entellektüel göründüklerini sanan zavallılardır. asıl sorun ilgi görme ihtiyacının karşılanamadığı pedagojik problemlerden kaynaklanmaktadır.

Atom parçalamışlar, soğuk füzyon yapmışlarda mahallelerindeki caminin imamı gelmiş engellemiş gibi hava estirmektedirler. oysa ne oldukları yemek artığı dolu pos bıyıklarından bellidir. genel olarak cevap yazmamaktayım, amacım hani o yazılarıma tepki gösteren tarafsızımsı yazarlar acaba osmanlıya, türke, türk kültürüne tarihine dinine küfür eden sözde yazarlara hakaretlerinden sonrada güya tarafsız bir aklı selime davet eleştirisi yapacaklar mıdır diye merak etmemdendir ama nerdeeee. biz hakaret yazdığımızda kabaran ahlak anlayışları nedense bir türlü dine memlekete devlete tarihimize hakaret edilirken küfür edilirken sızlamamaktadır. nedeni cümle içinde bellidir tarafsız-ı-m-s-ı olmalarıdır.

gerçek ateist in, yaramaz ilgi çekme meraklısı çocuklar out (böyle yazılıyor değil mi)

şimdi gerçek ahlak anlayışlarını sergileyecekleri bacak arası küfürleri okuyalım hemen aşağıdan---V

19.01.2019 18:27
 1. butun kopek isimlerinin tarçin olmasi

  köpeğin işe yarayıp yaramadığı ile ilgilidir..

  yarıyorsa karabaş, işe yaramıyor sadece çok paralarla bakımı yapılıp okşanıyorsa tarçın denmektedir.. zamanla değişir... sonra birbakmışsın max ismi trend olmuş... ama it aynı işe yaramaz it. oradan tanırsın.

   
 2. işletme

  okuyan arkadaşların iş bulacaksınız diye işletildikleri bölümdür.

  diğer bir ifade ile ''çalıştırılıyor olan'' demektir.

   
 3. lojman

  allahın nimetidir. devlet zeval görmesindir.. bide çıksa...

  he rsene de satılacaklar diye karar alınmaktadır planlar yapılmaktadır, sonrasında bu bürokratlar kendilerininde oturduğu lojmanların satış fikirlerini sümen altı ederler... taa ki sonraki yılın bütçe çalışmalarına kadar. döngü burada tamamlanır ve yörünge tekrar takip edilir.

   
 4. sözlük itiraf

  itiraf ediyorum sözlük..

  evet beğenmedime çok tıklıyorum... ancak ince eleyip sık dokuyarak basmaktayım.. nezih ortamın korunması için...

  ve ekleyeyim, beğendim butonlarına sadece yazarın niyetini anladığım anda basıyorum.. yeterki kendince entry yapmaya çalışanlardan olsun.. benim gibi...

  ayrıca konu açtığımda 2-3 entry alamazsam o gün tekrar konu açmamaya çalışıyorum.. sırf sözlüğü kirletmemek adına... ee aslan yattığı yazar yazdığı yerden belli olur...

   
 5. atom

  maddenin temel yapıtaşı diye yutturulan kavram... sonrada onunda yapıtaşları incelenmeye başlanmıştır... klasik bilim adamları işte, nerde duracaklarını bilmiyorlar.