1 2 3 4 5 6 7 8

235U

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

138 entry 6 konu hiç puanı yok
19.01.2019 18:27 son işlem tarihi takip etme takip et

Cumhuriyet Gazetesinin çelişkileri

çelişki değildir... hala aynı kurala sadıktırlar

ilk ve son kural:

gelenek- görenek, osmanlı-müslüman-kuran imam nikahı v.b. tüm kavram ve yan ürünlerine karşı durup,

tango, frasnız, roma, avrupa, mini etek, dekolte, kızlı erkekli aktiviteler (bekarlar arası olmak şartıyla tabi) hristiyanlık, misyonerlik, siyonizm, israil, alkol, kürtaj v.b. tüm kavram ve yan ürünleri ile aynı safta durmak! (bazen çaktırmadan yancılık yapmaları gerektiğinde de alttan alttan)

31.01.2015 00:08
 1. ramazan

  üç mübarek aydan ismi saldırıya uğramadan kalan son ayımızdır...

  saldırıya uğrayan önce şabandır.. neredeyse insanlara isim olarak kullanılmaktan çıkarılmıştır sonrasında recep saldırıya uğramıştır.. serisinin devamı gelirse şaban ismi ile aynı akibeti paylaşacaktır.

  sonrada ramazana sıra gelecektir... böylece bu mübarek isimler kültürümüzden tek tek silinecektir.

   
 2. yıllık izin

  polislerin burnundan getirilir... o kurumda adının yıllık izin olmasına rağmen kullanmak için mazeret sahibi olmak gerekir... artık orda olmadığımdan kalanlara allah sabır vermelidir...

  bide 40 gün biriktirip kullandınmı adama işin yolunu unutturacak kadar etki etmektedir...

   
 3. israil anayasa mahkemesinin bahcesindeki nar heykelleri

  yazarı hakkında derin derin düşündüren başlıktır.. bu konuyu nerden bulmuştur merak konusudur... elbette beğenilecektir.. sözlüğümüze ve bilgi dağarcığımıza katkı sağlamıştır!

   
 4. 70 yaşındaki ninenin elinde ayfon 6 görmek

  o parayı telefona verdiğine göre dedenin toprak altında olduğu açıktır.. nenede artık ortam yapmaktadır... gidişat iyi değildir.. eğer konuştuğu yakışıklı bir emekli dede ise nene muhtemelen telefon dolandırıcılığına kurban gitmektedir.

   
 5. tren yolculuğu

  limanlarımızdan iran azerbeycan ırak gibi ülkelere ticaret malı taşınmasında man ve mercedes tırlarının kullanılmasına devam edilmesi için yıllarca engellenmiş hatta çeşitli terör örgütlerine ihaleler verilerek bombalatılmış ve aktifleşmesi engellenmiş yolculuk biçimidir. deniz taşımacılığı ve karada demir yolu taşımacılığı ticaret hacminin artmasında elzemdir...

  hatta çorum şehri iç anadoluda geri kalmışlığı ile demir yolunun nedenli önemli olduğunu acı şekilde öğrenmiştir...