1 2 3 4 5 6 7 8

yeşillikleri çamaşır suyu ile yıkamak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. salata malzemelerini veya yeşillikleri çamaşır suyu ile yıkayarak ya da bekletilerek yapılan temizlik. iyi durulanmayan sebzeler klor zehirlenmesine yol açması. Bence çamaşır suyu ile yıkamamak lazım üzüm sirkesi de bu işi görür.

   
 2. ciddi anlamda psikolojik rahatsızlık içinde olan insanın yapacağı davranış şekli.bunun farkında olmayacağı için çevresindekiler tarafından uyarılıp tedavi konusunda ikna edilmelidir.çamaşır suyu ile hiçbir yiyecek maddesi temizlenemez şeklinde sosyal mesaj verme ihtiyacı doğurur.

   
 3. bim, a101 gibi yerlerde 1, 2 tl'ye satılan çamaşır sularını bol bulan ve nereye dökeceğini bilemeyen ademoğlunun hezeyan ürünüdür.

   
 4. titizlik konusunda son noktaya gelen kadınların yapacağı ve aile halkının zehirlenmesine sebep olacak davranış. çamaşır suyunu solumak bile zararlıyken yedikten sonra ne olur bilmiyorum.

  bu tarz kişilerin en kısa zamanda tedavi olması tavsiye olunur.

   
 5. kişinin yiyeceklerinin daha temiz olmasını sağlamak için yaptığı fakat sonucunda daha fazla hasta olunması ihtimali yüksek olan durumdur. Bunun yerine yeşillikleri sirkede bekletilmesinin daha sağlıklı olduğu düşünülmektedir.

   
 6. tımarhaneye kapatılıp zorla yıkanmamış yeşillik yedirerek tedavi edilecek bir hastalık

   
 7. Temizlik veya titizlikle ilgisi olmayan, tedavi gerektiren ruh hali...

   
 8. kulağa hoş gelmeyen, sağlıklı olacağım derken sağlığından olma durumuyla karşı karşıya kalacak, obsesif kişiliklerin uyguladığı eylemdir. meyveleri bu şekilde yıkayanları da gördü bu gözler. allah tez zamanda şifalarını verir inşallah...

   
 9. Kişinin günlük hayatında temizlik kurallarına uyması çok önemli ancak bu konunun abartılmasının zarar getirdiği durumdur, Aşırı hijyenin çok fazla zararı vardır.

   
 10. yeşillikler çamaşır suyundan çıktıktan sonra hala diriliğini devam ettiriyor mu diye merak ettiğim, bu kişilerin davranışının titizlik sınırlarını zorladığını düşündüren, en kısa zamanda tedavi olması gereken kişinin yaptığı davranış bozukluğu.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam